finrank.pl - pożyczki pozabankowe, chwilówki, szybkie pożyczki przez internet

Polecane

 • KASATAK.PL

  Level 6, 14 High Street

  1551 Sliema, MALTA

  4.5/5

  Opinie: 2

  Pierwsza pożyczka za darmo Wiek: 18 - ? Wymagane zaświadczenia o dochodach

  kasatak.pl to usługa oferująca szybkie pożyczki przez Internet bądź za pośrednictwem telefonu komórkowego. Portal należy do Grupy Ferratum, która jest największą firmą w Europie działającą na rynku chwilówek. Korzystając z oferty kasatak.pl, klient może pożyczyć pieniądze na kwotę od 100 do 2000 zł. Przy czym kwota pierwszej pożyczki nie może przekraczać 1500 zł. Jeśli chodzi o okres spłaty kwoty pożyczki, to zależy on od sumy pożyczonych pieniędzy i może wynosić od 15 do 60 dni. Przykładowo, zakładając kwotę kredytu w wysokości 1600 zł, okres spłaty wynosi tutaj 60 dni i jest rozłożony na dwie równe raty.

  Proces starania się o pożyczkę w kasatak.pl jest niezwykle prosty i bardzo szybki. Można go opisać w trzech krokach: klient na początku wypełnia wniosek online, następnie by potwierdzić swoje konto musi wysłać na podany rachunek bankowy kwotę 1 grosza i nawet po 10 minutach pożyczone pieniądze zostają przelane na konto pożyczkobiorcy. Usługę charakteryzuje minimum formalności, ponieważ aby otrzymać pożyczkę w kasatak.pl należy jedynie przygotować numer własnego dowodu osobistego oraz numer posiadanego telefonu komórkowego. Warto podkreślić, że pożyczkobiorca, który korzysta z oferty po raz pierwszy, otrzymuje pożyczkę za darmo. Klient po kilku dniach od otrzymania pożyczki otrzymuje pocztą list wraz z formularzem spłaty pożyczki.


  Weź pożyczkę
 • Pierwsza pożyczka za darmo Wiek: 18 - ? Wymagane zaświadczenia o dochodach

  credy.pl jest szwajcarską firmą, której oferta opiera się na wyszukiwaniu szybkich pożyczek internetowych i sms-owych, zgodnie z potrzebami klienta. Korzystając z usług firmy, można liczyć na pożyczkę w wysokości od 50 do 1000 zł, zaś możliwy termin spłaty wynosi od 1 do 31 dni. By móc skorzystać z usługi, trzeba mieć skończone 18 lat, posiadać rachunek osobisty w banku oraz stałe źródło dochodu. W tym miejscu należy jednak zaznaczyć, że wymagania mogą różnić się w zależności od operatora (parabanku) świadczącego usługi pożyczkowe.

  Proces ubiegania się o pożyczkę w credy.pl został maksymalnie uproszczony i przyspieszony. Po wybraniu wymaganej kwoty oraz okresu spłaty, system wyszukuje operatora, który jest gotowy do udzielenia określonej przez klienta pożyczki. Potem następuje weryfikacja tożsamości i wpłata wymaganej kwoty na osobiste konto pożyczkobiorcy. Korzystając z oferty credy.pl, użytkownik nie musi, szukając oferty dla siebie, porównywać usług różnych firm oraz weryfikować ich wiarygodności, ponieważ system wykona te czynności za niego. To znaczna oszczędność czasu i energii. Firma oferuje usługi tylko sprawdzonych i solidnych pożyczkodawców, którzy posiadają w swojej ofercie wymaganą przez wnioskującego kwotę na żądany okres spłaty. credy.pl, dzięki najnowszej technologii oraz automatyzacji całego procesu, gwarantuje uzyskanie pożyczki w mniej niż 10 minut.


  Weź pożyczkę
 • SZYBKA-MON...

  ul. Na Załęczu 1

  31-587 Kraków

  0.0/5

  Opinie: 0

  Pierwsza pożyczka za darmo Wiek: 18 - 75 Nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach

  szybka-moneta.pl jest polską firmą działająca na rynku szybkich pożyczek online. Kwota, jaką pożyczkobiorca może uzyskać w serwisie, wynosi od 500 do 2500 złotych. Jednak maksymalna ilość pieniędzy zależna jest od tego, ile razy klient korzystał z usług szybka-moneta.pl. Jeśli jest to pierwszy kredyt zaciągany w tej firmie, to maksymalna kwota pożyczki wynosi 500 zł, a terminowa spłata pierwszego kredytu pozwala na wzrost maksymalnej kwoty do 800 zł. Trzeci może już wynosić 1500 zł, czwarty 2000 zł i wreszcie za piątym razem, pożyczkobiorca może skorzystać z maksymalnej możliwej kwoty, czyli 2500 zł (oczywiście tylko w przypadku, jeśli poprzednie pożyczki były spłacane terminowo). Okres spłaty może być ustalony na okres od 5 do 40 dni.

  Z oferty szybka-moneta.pl może skorzystać każdy obywatel Rzeczypospolitej Polskiej w wieku od 20 do 75 lat. Warunkiem jest również posiadanie aktywnego Konta Internetowego na stronie www.szybka-moneta.pl. Klient musi mieć także spłaconą wcześniej udzieloną przez tę firmę pożyczkę. By otrzymać kredyt, wystarczy jedynie dowód osobisty, choć firma zastrzega sobie możliwość poproszenia o dodatkowe dokumenty potwierdzające prawdziwość danych wprowadzonych podczas rejestracji. Warto dodać, że szybka-moneta.pl posiada atrakcyjną ofertę dla nowych klientów, dzięki której koszt pierwszej pożyczki wynosi tylko 0%.


  Weź pożyczkę
 • FERRATUM.P...

  Level 6, 14 High Street

  1551 Sliema, MALTA

  5.0/5

  Opinie: 1

  Pierwsza pożyczka za darmo Wiek: 18 - ? Wymagane zaświadczenia o dochodach

  FERRATUM BANK jest częścią Grupy Ferratum, która jest największą w Europie instytucją oferującą pożyczki za pośrednictwem telefonów komórkowych i Internetu. Grupa ta również jako pierwsza na Starym Kontynencie wprowadziła do swojej oferty mobilne mikropożyczki. W FERRATUM BANK klient ma możliwość zaciągnięcia szybkiej pożyczki na kwotę od 100 zł do 3000 zł. Pożyczkobiorca może spłacić całą kwotę na dwa sposoby. Pierwszy – krótki, pozwala na oddanie pieniędzy w terminie 15, 30 lub 60 dni, drugi z kolei – umożliwia klientom spłatę długu w ciągu 12 miesięcy.

  Z usług firmy korzystać mogą osoby w wieku od 21 do 75 lat, które dodatkowo nie są wpisane do rejestrów dłużników oraz nie zalegają ze spłatą pożyczek w innych instytucjach zajmujących się udzielaniem kredytów. Samo staranie się o udzielenie pożyczki jest bardzo szybkie i proste, wymaga minimum formalność i może odbyć się za pośrednictwem Internetu, poprzez złożenie odpowiedniego wniosku, bądź poprzez kontakt telefoniczny z konsultantem Biura Obsługi Klienta. O wysokiej wiarygodności firmy świadczy dodatkowo możliwość przeczytania wszystkich dokumentów zawierających warunki umów jeszcze przed podjęciem kontaktu z firmą. Z usług FERRATUM BANK skorzystało już ponad 1,5 mln ludzi z całego świata, co tylko wzmacnia wizerunek firmy jako rzetelnej oraz godnej zaufania instytucji finansowej.


  Weź pożyczkę
 • LATWYKREDY...

  ul. Pokorna 2 lok. 10

  44, 00-199 Warszawa

  5.0/5

  Opinie: 1

  Pierwsza pożyczka za darmo Wiek: 20 - 65 Wymagane zaświadczenia o dochodach

  LATWYKREDYT to działający w Polsce serwis internetowy, który uruchomiony został przez spółkę PolCredit, stanowiącej polskie przedstawicielstwo łotewskiej instytucji finansowej SA Lateko Lizings. Ta z kolei założona została już w listopadzie 1997 roku i aktualnie jest liderem w swoim sektorze usług, udzielając pożyczek ponad 400.000 klientom. Licencję na swą działalność SA Lateko Lizings uzyskało z Centrum Ochrony Praw Konsumenckich przy Ministerstwie Ekonomii – takie są bowiem przepisy obowiązujące na Łotwie.

  Na terenie Polski LATWYKREDYT funkcjonuje od sierpnia 2012 roku, stawiając na transparentność swoich działań, absolutną dyskrecję i proste procedury. Wzięcie pożyczki jest bowiem, jak sama nazwa strony internetowej wskazuje, niezwykle łatwe. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz online i zaakceptować regulamin Łatwego Kredytu. Następnie należy potwierdzić wysokość sumy, o którą wnioskujemy oraz okres, na który chcemy kredyt otrzymać. W kolejnym kroku rejestrujemy się i logujemy na swój własny profil, w którym zapisywać się będzie cała historia naszych działań. Oczywiście dla bezpieczeństwa tej instytucji parabankowej i samego pożyczkobiorcy, trzeba potwierdzić swoją tożsamość i wiarygodność – przelewając 1 grosz ze swojego osobistego konta bankowego na jedno z kont podanych przez LATWYKREDYT. To jest warunek konieczny w celu rozpoczęcia procedury rozpatrywania naszego wniosku. Istotne jest więc, żeby nadawcą przelewu był wyłącznie pożyczkobiorca, a nie np. współmałżonek. W grę nie wchodzą również przelewy z rachunków firmowych, nie są także honorowane transfery dokonane przez pośredników.


  Weź pożyczkę
 • INCREDIT.P...

  Al. Jana Pawła II 61 lok.10

  01-031 Warszawa

  0.0/5

  Opinie: 0

  Pierwsza pożyczka za darmo Wiek: 22 - 65 Wymagane zaświadczenia o dochodach

  INCREDIT to spółka wchodząca w skład grupy NETCREDIT – działającej w szeroko pojętym sektorze finansowym. INCREDIT, w przeciwieństwie do wielu konkurentów z branży, udziela niewielkich pożyczek długoterminowych na okres powyżej 30 dni. Standardowy okres spłaty wynosi tutaj 24 miesięce, jednak istnieje możliwość zwrócenia całej sumy po tym terminie. W szczególności, jeżeli klient jest już znany, czyli wcześniej wziął pożyczkę w INCREDIT i bez problemów dopełnił wszystkich zobowiązań. Wtedy taki kredyt można zaciągnąć w najszybszy z możliwych sposobów – bo nawet w 15 minut.

  Pamiętać jednak należy, że pierwszy kredyt nie może dla nowego klienta przekroczyć sumy 1.000 zł –a to ze względów bezpieczeństwa i w celu poznania danego pożyczkobiorcy. Musi on także zarejestrować się w systemie INCREDIT i uiścić tzw. jednorazową opłatę rejestracyjną, która wynosi zaledwie… 1 zł. Dopiero w miarę zdobywania zaufania, limity pożyczkowe zwiększają się, osiągając dla stałych klientów sumę nawet 5.000 zł. Kredyt spłaca się w wygodnych i atrakcyjnych miesięcznych ratach. Dysponując założonym podczas zaciągania pierwszej pożyczki profilem, istnieje możliwość wypełnienie wniosku w celu skorzystania z kolejnej szybkiej pomocy finansowej. Procedura ta ostatnio została jeszcze bardziej uproszczona, bo teraz wystarczy już tylko wysłać smsa lub zadzwonić do biura obsługi klienta, a decyzje o pożyczkach udzielane są każdego dnia – od godziny 7.00 do 22.00. Mamy więc gwarancję szybkiego załatwienia swojej sprawy. Co jednak najważniejsze – gotówka przelewana jest na wskazane konto od razu po rozpatrzeniu wniosku w sposób pozytywny.


  Weź pożyczkę
 • EKSPRESKAS...

  ul. Długa 16A/23

  53-658 Wrocław

  5.0/5

  Opinie: 1

  Pierwsza pożyczka za darmo Wiek: 22 - 65 Nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach

  EKSPRESKASA to projekt, który jest częścią Grupy Ferratum – największej na europejskim rynku firmy zajmującej się udzielaniem kredytów przez Internet i telefon komórkowy. Grupa Ferratum działa jednak nie tylko w Europie, ale także aż w 19 państwach na całym świecie. W Polsce firma oferuje mikrokredyty tym, którzy ukończyli 21 rok życia i nie są zadłużeni nigdzie indziej – w instytucjach takich, jak inne parabanki czy tradycyjne banki. Cała grupa, nie tylko EKSPRESKASA, obejmuje 220 ekspertów z przeróżnych obszarów bankowości i finansów, którzy służą pomocą i zajmują się rozwijaniem oferty produktowej.

  EKSPRESKASA ma aktualnie w swojej ofercie krótkoterminowe pożyczki – od 100 do 2.000 złotych. Można je wziąć na 15 dni, miesiąc lub dwa miesiące. Pierwszą pożyczkę można zaciągnąć do 1.000 złotych na okres do 30 dni, a w okresach promocyjnych, za pierwszy kredyt nie zapłacimy ani złotówki. Oczywiście promocja działa tylko wtedy, jeżeli spłacimy pożyczkę do pierwszego wyznaczonego terminu i nie obejmuje ona odroczenia spłaty. Wypełnienie formularza zajmuje ok. 3 minuty, następnie zapada błyskawiczna decyzja, a pieniądze na koncie pojawiają się nawet w 10 minut (dzięki tzw. usłudze „szybkie przelewy”). W wyjątkowych sytuacjach klient może zostać poproszony o przesłanie dodatkowo zdjęcia lub skanu dowodu osobistego (również drogą elektroniczną). Do 5 dni po upływie ustalonego w umowie terminu spłaty zobowiązań, można wpłacić odpowiednią sumę i odroczyć ten obowiązek. Oczywiście terminu tego nie można przedłużać w nieskończoność – maksymalnie są to dwa razy.


  Weź pożyczkę
 • NETCREDIT....

  Al. Jana Pawła II 61 lok.10

  01-031 Warszawa

  5.0/5

  Opinie: 2

  Pierwsza pożyczka za darmo Wiek: 22 - 65 Wymagane zaświadczenia o dochodach

  NETCREDIT to spółka, która udziela krótkoterminowe pożyczki nawet do 4.000 zł, jednocześnie oferując klientom możliwość późniejszej spłaty kredytu – choć standardowo okres ten wynosi 30 dni. Osoby prywatne, które potrzebują natychmiastowej pomocy finansowej, mogą więc liczyć tutaj na sporą elastyczność, jeżeli chodzi o termin oddania długu, który można wydłużyć nawet do 60 dni. Dzięki temu problemem przestają być nagłe zdarzenia losowe i absolutnie niespodziewane wydatki – pożyczkę można bowiem zaciągnąć już w kwadrans, bez zbędnych formalności, żmudnego wypełniania wielostronicowych formularzy i długiego oczekiwania na decyzję kredytową, jak to zwykło bywać w instytucjach bankowych.

  Dbałość o ciągłe polepszanie nie tylko jakości usług, lecz także i obsługi klienta, przyczyniła się szybkiego zdobycia przez NETCREDIT rzeszy wiernych klientów. Ich zadowolenie sprawia, że powracają oni po pożyczkę, równocześnie polecając usługi swoim znajomym. A takie rekomendacje przyczyniają się do jeszcze większej popularności firmy. Jednak zdobywanie nowych klientów to nie jedyne, na co stawia NETCREDIT. Przedsiębiorstwo postanowiło bowiem zadbać także o swoich stałych i sprawdzonych wcześniej klientów, oferując im zaciągnięcie kolejnej pożyczki poprzez wysłanie prostego smsa. Resztę załatwia za klienta NETCREDIT. Poza tym, niezwykle atrakcyjne dla pożyczkobiorców są także godziny pracy biura obsługi klienta, które jest dostępne codziennie (nawet w weekendy i święta) od wczesnych godzin porannych (7.00) do północy.


  Weź pożyczkę
 • VIVUS.PL

  ul. 17 Stycznia 56

  02-146 Warszawa

  0.0/5

  Opinie: 0

  Pierwsza pożyczka za darmo Wiek: 20 - 75 Nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach

  Wzięcie pożyczki za pośrednictwem VIVUS Finance jest niezwykle proste – wystarczy na stronie internetowej www.vivus.pl wybrać interesującą nas kwotę i okres, na jaki chcemy pożyczyć pieniądze. Następnie wypełnia się stosowny wniosek i uzupełnia formularz swoimi danymi osobowymi. Po rejestracji i otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej – gotówka jest przelewana na nasze konto. Oczywiście czas zaksięgowania przelewu zależny jest od banku, w którym pożyczkobiorca posiada swój rachunek. Jeżeli jest to ta sama istytucja, w której VIVUS prowadzi swoje konta, wtedy gotówka księgowana jest niemalże natychmiastowo. Istnieje także drugi sposób na otrzymanie pożyczki od VIVUS – przez telefon. Dalsza procedura wygląda natomiast podobnie jak przez Internet.

  Sama spółka VIVUS Finance należy do grupy 4finance Group, która działa na rynkach Europy Północnej, a w Polsce funkcjonuje dokładnie od lipca 2012 roku. Aktualnie znajduje się ona w czołówce instytucji udzielających krótkoterminowych pożyczek. VIVUS działa odpowiedzialnie – sprawdza klientów m. in. w działających w danym kraju bazach dłużników oraz w Biurze Identyfikacji Kredytowej, które posiada cała historię kredytową danej osoby. Firma może się nawet poszczycić otrzymaniem wyjątkowo prestiżowej nagrody, którą przyznają sami zainteresowani – zdobyła bowiem w roku 2013 tytuł Odkrycia Roku w konkursie Laur Klienta. To wielkie wyróżnienie i nobilitacja, a także – motywacja do dalszego podwyższania jakości oferowanych usług i obsługi klienta.


  Weź pożyczkę
 • SMARTPOZYC...

  ul. Składowa 12

  15-399 Białystok

  5.0/5

  Opinie: 1

  Pierwsza pożyczka za darmo Wiek: 21 - 70 Wymagane zaświadczenia o dochodach

  smartpozyczka.pl to serwis prowadzony przez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością MAŁA POŻYCZKA, której siedziba mieści się w Białymstoku. Przedsiębiorstwo działa na podstawie przepisów prawa polskiego, które zawarte są (w kontekście działalności finansowej) w Kodeksie Cywilnym oraz w treści Ustawy o kredycie konsumenckim.

  Dzięki smartpozyczka.pl możliwe jest zaciągnięcie mikropożyczki w kwocie od 200 do 2.000 złotych. Co ciekawe, dzięki obowiązującej promocji, pierwszy kredyt do 600 złotych można wziąć całkowicie za darmo – jego oprocentowanie wynosi bowiem 0% (rzeczywista roczna stopa oprocentowania). Okres spłaty jest niezwykle elastyczny i wynosi od 5 do 30 dni. Rzecz jasna, każdy termin można bez problemu odroczyć – wystarczy dokonać stosownej wpłaty. Jeżeli chcemy przedłużyć termin spłaty o 10 dni – koszt wynosi 169 złotych, 20 dni – 199 złotych, a 30 dni – 249 złotych. Po uiszczeniu tej opłaty nie grożą nam odsetki za niewywiązanie się ze zobowiązań w pierwszym terminie. Biura obsługi klienta w smartpozyczka.pl czeka na maile i telefonu od zainteresowanych osób przez 6 dni w tygodniu – od poniedziałku do piątki w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 10:00 do 18:00. Konsultanci pomogą każdemu klientowi podjąć racjonalną decyzję oraz uczciwie poinformują o wszystkich kosztach. Po wypełnieniu wniosku przez Internet i otrzymaniu pozytywnej decyzji – pieniądze lądują na koncie nawet w ok. 15 minut. To błyskawiczny kredyt i idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki, a do wypłaty pozostało jeszcze kilka lub kilkanaście dni.


  Weź pożyczkę
 • ALFAKREDYT...

  ul. Jana Pawła II 8 lok. 5

  16-400 Suwałki

  0.0/5

  Opinie: 0

  Pierwsza pożyczka za darmo Wiek: 21 - 65 Wymagane zaświadczenia o dochodach

  ALFAKREDYT to instytucja parabankowa oferująca szybkie pożyczki udzielane przez Internet, bez wychodzenia z domu. Osoba, która ubiega się o taki kredyt musi posiadać pełną zdolność do czynności prawnych – takie zapisy widnieją w Ustawie o kredycie konsumenckim. Oprócz tego musi być obywatelem Polski i posiadać adres zamieszkania również na terytorium Rzeczpospolitej. Tak stanowi prawo.

  ALFAKREDYT jednak stawia kilka dodatkowych warunków – w trosce o dobro konsumenta i w celu maksymalnego zabezpieczenia się przed nierzetelnymi dłużnikami. Trzeba bowiem posiadać dobrą historię kredytową, którą sprawdza się w Biurze Informacji Gospodarczej. Oprócz tego klient nie może posiadać żadnych zobowiązań finansowych wobec ALFAKREDYT. Określony w regulaminie jest także wiek pożyczkobiorcy – trzeba mieć ukończone 21 lat, lecz nie więcej niż 65. Należy również zapoznać się dokładnie i ze zrozumieniem ze wszystkimi zapisami w umowie i regulaminie ALFAKREDYT, a następnie zaakceptować całość. Po spełnieniu tych kilku formalności i na podstawie dostępnych danych, ALFAKREDYT podejmuje stosownądecyzję. Jeżeli odpowiedź jest pozytywna, wtedy natychmiastowo przelewana na konto pożyczkobiorcy jest suma, o którą wnioskował. Czas, w którym pieniądze księgowanie są na rachunku, zależny jest jednak każdorazowo od danego banku. Błyskawiczne księgowanie następuje wtedy, gdy transakcje są wykonywane w obrębie jednej instytucji bankowej. Jeżeli zaś chodzi o spłatę zadłużenia, to możliwe jest również odroczenie tego terminu o 7, 14 bądź 30 dni, po dokonaniu wcześniej opłaty.


  Weź pożyczkę
 • SOHOCREDIT...

  ul. Świętokrzyska 30/63,

  00 – 116 Warszawa

  0.0/5

  Opinie: 0

  Pierwsza pożyczka za darmo Wiek: 20 - 70 Nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach

  SOHOCREDIT wchodzi w skład Rapid Finance Polska Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, której siedziba znajduje się w Warszawie. Za pośrednictwem SOHOCREDIT można wziąć kredyt online, wcześniej wnosząc opłatę rejestracyjną (jednorazową) w wysokości 1 złotego. To ważne, bo potwierdza tożsamość wnioskodawcy i zabezpiecza od strony formalnej obie strony. Pierwsza pożyczka nie jest obarczona żadnymi kosztami – rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi w tym wypadku 0%. Na pozostałe pożyczki są oczywiście nałożone odpowiednie koszty. W grę nie wchodzą jednak inne opłaty, które naliczane są tylko sytuacji, gdy niedotrzymany jest termin spłaty zadłużenia. Wtedy też taki klient jest zgłaszany do Biur Informacji Gospodarczej, co skutkuje negatywnymi zapisami.

  Do wzięcia kredytu nie jest wymagane posiadanie stałego zatrudnienia – kredyt udzielany jest bez poręczycieli i stosu niepotrzebnych dokumentów. Konsumenci, którzy pozytywnie przechodzą weryfikację i posiadają konto w jednym z banków, w którym swoje rachunki ma także SOHOCREDIT – otrzymują pieniądze w ciągu dosłownie kilku minut. Doskonale działa obsługa klienta – konsultanci dostępni są dla zainteresowanych od poniedziałku do niedzieli w godzinach do 7:00 do 23:00. Aplikacje pożyczkowe rozpatrywane są także codziennie – ale o dwie godziny krócej (od 8:00 do 22:00). Należy jednak mieć na uwadze fakt, iż przelewy wychodzą nie wcześniej niż o 8:00 rano i nie później niż o godzinie 21:00. Klienci którzy zdają sobie sprawę z tego, że mogą mieć poważniejszy problem ze spłatą zobowiązania w wyznaczonym terminie – mogą po dokonaniu określonej opłaty, przedłużyć sobie ten okres o 7, 14 bądź 30 dni.


  Weź pożyczkę
 • WONGA.PL

  Al. Jerozolimskie 96

  00-807 Warszawa

  5.0/5

  Opinie: 1

  Pierwsza pożyczka za darmo Wiek: 18 - ? Nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach

  wonga.com to przedsiębiorstwo rodem z Wielkiej Brytanii, które specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek na krótki okres. Firma powstała w roku 2006, a już rok później (w październiku) ruszyła pierwsza brytyjska strona internetowa firmy. Aktualnie WONGA posiada kilka biur rozsianych po całym świecie (w Warszawie, Kapsztadzie, Toronto, Dublinie oraz rodzimym Londynie) i zatrudnia na stałe ok. 300 osób.

  Firmą zarządza Errol Damelin, który założył ten biznes wspólnie z Jontym Hurwitzem – nie mając żadnego doświadczenia w bankowości, choć wcześniej obaj z sukcesem zakładali nowe firmy. Nie zrazili się nawet wtedy, gdy angielskie banki nie chciały zaangażować się finansowo w tę inwestycję  ze względu na fakt, iż szczerze wątpiły w opłacalność szybkich pożyczek. Udało się jednak znaleźć inwestora strategicznego w postaci Balderton Capital i dzięki niemu projekt wystartował z pełnym rozmachem. Według danych podanych przez WONGA, firma do chwili obecnej udzieliła ponad 5 milionów szybkich pożyczek. Co ciekawe, WONGA to pierwsza firma, która stworzyła i wypuściła na rynek  aplikacje na iPhone’y (smartfony marki Apple). Teraz WONGA cały czas polepsza jakość swoich usług, oferując pozabankowe pożyczki, które można zaciągnąć nawet w 15 minut bez wychodzenia z domu, a czas spłaty takiego kredytu może wynieść nawet 60 dni. Firma współpracuje z Biurem Identyfikacji Podatkowej i oferuje także możliwość złożenia wniosku przez Internet i załatwienie wszystkich formalności bez konieczności udawania się do placówki stacjonarnej.


  Weź pożyczkę
 • OFIN.PL

  ul. Sabały 60

  02-174 Warszawa

  4.0/5

  Opinie: 1

  Pierwsza pożyczka za darmo Wiek: 21 - 70 Nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach

  ofin.pl to marka, której właścicielem jest spółka akcyjna Sfera-Finansów. Jest także właścicielem sieci serwisów internetowych, które traktują o finansach osobistych, nie tylko oferując usługi, ale i stanowiąc rzetelne źródło wiedzy na ten temat. Dzięki temu tematyka zarządzania swoimi finansami brzmi mniej enigmatycznie. Poza tym, spółka oferuje także program do zarządzania domowym budżetem – by mieć pod kontrolą wszystkie wydatki. Jednak podstawową jej działalnością jest udzielanie krótkoterminowych pożyczek właśnie poprzez platformę OFIN.

  Dzięki serwisowi OFIN można wnioskować o niewielki kredyt w Ferratum Banku – OFIN pośredniczny tutaj w całej procedurze. Grupa Ferratum jest natomiast pionierem w obszarze mikropożyczek w Europie, wprowadzając w 2005 roku mobilne pożyczki, a aktualnie będąc obecnym w 19 krajach na całym świecie i mogąc pochwalić się imponującą liczbą 1,5 miliona usatysfakcjonowanych klientów. Formalności w OFIN rzeczywiście ograniczone są do absolutnie niezbędnego minimum. Wystarczy tak naprawdę tylko ważny dowód osobisty oraz otwarty na własne nazwisko rachunek bankowy. O pożyczkę mogą się zatem ubiegać wszyscy od 21. do 70. roku życia. Do pobrania są kwoty w przedziale od 100 do 2000 złotych. Decyzja zapada w kwadrans, w pieniądze lądują na koncie w godzinę. Ciekawą informacją jest fakt, iż OFIN nie sprawdza potencjalnych zainteresowanych w Biurze Informacji Kredytowej, jedynie nie mogą oni figurować w Krajowym Rejestrze Długów – wtedy kredyt nie jest przyznawany.


  Weź pożyczkę
 • KOBIETAZKA...

  ul. Złota 7/18

  00-019 Warszawa

  4.0/5

  Opinie: 1

  Pierwsza pożyczka za darmo Wiek: 20 - ? Nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach

  KOBIETAZKASA to serwis pożyczkowy stworzony z myślą o kobietach i dla nich samych – po to, by zaspokoić ich potrzeby, pokryć niespodziewane wydatki lub by po prostu mogły pozwolić sobie na kosztowne zachcianki, takie jak zakup torebki, perfum czy odprężający wyjazd do SPA na weekend. Jest to projekt spółki Friendly Finance Poland z siedzibą w Warszawie, która specjalizuje się w krótkoterminowych kredytach konsumenckich. Obsługa klienta dostępna jest dla klientek pod telefonem i mailem, a wypełniane online wnioski są rozpatrywane automatycznie, co znacznie przyspiesza proces udzielania pożyczki i pozwala na przelanie pieniędzy w 10 minut od podjęcia pozytywnej decyzji.

  Koszty pożyczki są obliczane na podstawie całościowej sumy kredyty i czasu, na jaki zawierana jest umowa. A pożyczyć można maksymalnie 5.000 złotych (minimalnie 50 złotych) na okres 30 dni. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja, kiedy pożyczę klientka zaciąga po raz pierwszy – wtedy górna granica wynosi 1.500 zł, dopiero później limity te wzrastają. Spłacając pierwsze zobowiązanie w terminie, pożyczkobiorczyni zdobywa zaufanie serwisu kobietazkasa.pl. Jednak aby uzyskać pożyczkę, niezbędne jest posiadanie stałych dochodów i ukończonych minimum 20 lat. Oczywiście nie można mieć niespłaconych długów ani też figurować w rejestrze dłużników. Można mieć zaciągnięty inny kredyt, ale trzeba regularnie spłacać raty i nie mieć żadnych opóźnień. To zabezpieczenie ze strony KOBIETAZKASA. Za to wygodny jest fakt, iż nie jest potrzebne poręczenie, ani zastaw.


  Weź pożyczkę
 • FILARUM.PL

  ul. Łucka 7/9

  00-842 Warszawa

  5.0/5

  Opinie: 2

  Pierwsza pożyczka za darmo Wiek: 20 - 70 Nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach

  FILARUM działa w ramach Rapid Finance Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. To serwis internetowy oferujący wzięcie szybkiej pożyczki bez wychodzenia z domu – dzięki formularzowi dostępnemu online i szeregowi narzędzi pozwalających na szybką weryfikacji wiarygodności wnioskującego. Klientem FILARUM może zostać wyłącznie obywatel Polski lub osoba posiadająca status rezydenta. Ważne jest również posiadanie zarówno adresu zameldowania, jak i zamieszkania na terenie Polski. Istnieją także limity dotyczące wieku – nie można mieć bowiem mniej niż 20 i więcej niż 70 lat. Oprócz tego, konieczne jest posiadanie aktualnego numeru telefonu komórkowego i ważnego rachunku bankowego – nie tylko aby przelać środki na podane konto, lecz też w celu potwierdzenia tożsamości zainteresowanego przez FILARUM. Wcześniej trzeba bowiem przelać tzw. opłatę rejestracyjną na jedno z podanych kont (wystarczy 1 grosz).

  Limity pożyczek są stopniowalne i zależą przede wszystkim od całościowej historii i zdolności kredytowej wnioskodawcy. Za pierwszym razem kwota ta nie może przekroczyć 1.000 zł, za każdym kolejnym – limit ten wzrasta o 500 zł, zatrzymując się ostatecznie na sumie 3.000 zł – to jest maksymalna pożyczka, o jaką można się ubiegać w FILARUM. Minimalna kwota wynosi zaledwie 100 zł. Wniosek rozpatrywany jest zwykle w kwadrans, po czym pieniądze przelewane są na konto lub otrzymujemy odpowiedź negatywną – każda decyzja wysyłana jest sms-em na podany numer telefonu.


  Weź pożyczkę

Pozostałe

 • Wiek: 20 - 80 Wymagane zaświadczenia o dochodach

  Weź pożyczkę
 • Wiek: 20 - 80 Wymagane zaświadczenia o dochodach

  W serwisie POZYCZKAOK można skorzystać z szybkiej pożyczki w granicach od 1000 do 3000 zł. Okres spłaty całej kwoty pożyczkobiorca może rozłożyć na minimum 6 miesięcy, zaś maksymalnie – na 2 lata. Na stronie serwisu POZYCZKAOK każdy potencjalny klient od razu może sprawdzić, ile będzie wynosić rata – w zależności od wybranej kwoty oraz czasu spłaty kredytu. Jest możliwe dzięki udostępnionemu kalkulatorowi. Oferta nie jest jednak skierowana do wszystkich. Skorzystać z niej mogą osoby w przedziale wieku 20-80 lat, posiadające numer PESEL oraz stałe i udokumentowane źródło dochodu. Wymogiem jest również posiadanie stałego miejsca zamieszkania na terenie Polski, a także pozytywna ocena ryzyka pożyczkowego.

  Aby skorzystać z oferty POZYCZKAOK, należy wykonać kilka bardzo prostych kroków, które zajmują zaledwie kilka minut. Trzeba wypełnić wniosek o pożyczkę, a następnie poczekać na wiadomość sms z decyzją o pozytywnym bądź negatywnym rozpatrzeniu wniosku. Jeśli pożyczka zostanie udzielona, następnym krokiem jest podpisanie umowy, którą dostarczy kurier. Po złożeniu odpowiednich podpisów pieniądze zostaną przelane na konto bądź będzie można odebrać je na poczcie. Oferta POZYCZKAOK charakteryzuje się tym, że nie posiada żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów. Jeśli pożyczona kwota spłacana będzie terminowo, to klient zapłaci dokładnie tyle, ile zostało mu wyliczone przy podpisywaniu umowy.


  Weź pożyczkę
 • SUPERCREDIT.PL

  Axcess Financial Poland Sp. z o.o.

  ul. Okulickiego 5F

  05-500 Piaseczno, Polska

  3.0/5

  Opinie: 1

  Wiek: 18 - ? Wymagane zaświadczenia o dochodach

  Oferta SUPERCREDIT jest wyróżniającą się usługą na rynku szybkich pożyczek. Kwota pieniędzy, jaką może pożyczyć klient, wynosi od 100 do 1200 złotych. Istotny przy tym jest fakt, że pieniądze można pożyczyć na okres 15 lub 30 dni. Nie każdy może jednak skorzystać z maksymalnej kwoty pożyczki. Klienci, którzy korzystają z usług SUPERCREDIT po raz pierwszy, mogą pożyczyć nie więcej niż 700 zł, a dopiero każde następne skorzystanie z oferty firmy pozwala na wnioskowanie o maksymalną kwotę pieniędzy, czyli 1200 zł.

  Dodatkowo warto pamiętać, że istnieje możliwość przedłużenia spłaty pożyczki – w razie problemów z terminowym oddaniem długu. SUPERCREDIT nie nakłada zbyt wygórowanych wymagań co do profilu przyszłego pożyczkobiorcy. Wystarczy mieć ukończone 21 lat oraz posiadać miesięczny minimalny dochód netto w wysokości 500 zł, telefon komórkowy, dowód osobisty i wyciąg z rachunku bankowego. Cały proces starania się o pieniądze można przedstawić w czterech krokach. Po pierwsze należy wypełnić formularz, w którym podaje się podstawowe dane, takie jak PESEL, imię i nazwisko oraz dane adresowe. Po otrzymaniu wiadomości sms automatycznie zostaje również utworzone  konto klienta w serwisie supercredit.pl. Następnym krokiem jest dokonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł, który potwierdzi tożsamość pożyczkobiorcy. W trzecim kroku wniosek jest weryfikowany i zostaje podjęta decyzja kredytowa. Ostatni etap to przelanie całej sumy na konto pożyczkobiorcy.


  Weź pożyczkę
 • Wiek: 20 - 80 Wymagane zaświadczenia o dochodach

  latwaratka.pl oferuje szybkie pożyczki, które zaciągnąć można na okres od 6 do 24 miesięcy. Niezależnie od wyboru długości spłaty – kredytobiorca może wybrać dowolną kwotę pożyczki, której minimalna wartość wynosi 1500 zł, zaś maksymalna 4000 zł. Z oferty skorzystać mogą osoby, które ukończyły 20 lat oraz nie przekroczyły wieku 80 lat. Aby spełnić wymogi klienta, należy posiadać stałe miejsce zamieszkania, numer PESEL oraz otrzymywać dochód ze stałego źródła. Firma sprawdza również przyszłych pożyczkobiorców pod kątem informacji kredytowej w BIG InfoMonitor, a osoby z negatywną historią nie mają możliwości skorzystania z oferty.

  Samo skorzystanie z usługi składa się z trzech prostych kroków. Po pierwsze, potencjalny pożyczkobiorca musi wypełnić krótki wniosek o pożyczkę, w którym wskazuje kwotę pożyczki i okres spłaty, a także podaje podstawowe dane osobowe i teleadresowe oraz informacje dotyczące źródła dochodu. W kolejnym kroku klient informowany jest o decyzji udzielenia pożyczki. Informacja ta przekazywana jest poprzez wiadomość SMS, dlatego ważne jest, by podać właściwy numer przy wypełnianym wniosku. Ostatni krok polega na wypłacie żądanej sumy pieniędzy. Wydanie środków, w zależności od preferencji, odbyć się może na dwa sposoby: albo poprzez przelew bankowy, który zostanie dokonany po podpisaniu dostarczonej przez kuriera umowy, albo poprzez odbiór pieniędzy na poczcie, który również musi zostać poprzedzony podpisaniem odpowiedniego dokumentu.


  Weź pożyczkę
 • Wiek: 20 - 80 Wymagane zaświadczenia o dochodach

  Jak można dowiedzieć się na stronie ratka.pl, firma ta kieruje się zasadami odpowiedzialnego pożyczania, czego dowodem jest certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine. W ratka.pl skorzystać można z chwilówki wynoszącej od 1000 zł do 3400 zł. Okres spłaty pożyczonych pieniędzy może wynosić od 6 do 24 miesięcy. Kwota każdej raty jest od razu podana na przejrzystym formularzu, który udostępniony jest na głównej stronie firmy.

  Jeśli chodzi o wymagania stawiane przyszłemu pożyczkobiorcy, to należy mieć ukończone co najmniej 20. lat, ale nie więcej niż 80, oraz mieć stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski. Przyszły klient musi mieć również udokumentowany stały dochód w Polsce, może to być np. umowa o pracę, renta lub emerytura oraz, co bardzo ważne, nie może figurować w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD). Procedura ubiegania się o pożyczkę jest bardzo prosta. Po wybraniu odpowiedniej kwoty oraz ilości rat, pożyczkobiorca wypełnia krótki wniosek z danymi osobowymi. Następnie drogą telefoniczną oraz mailową klient jest informowany o decyzji w sprawie szybkiej pożyczki. Jeśli decyzja jest pozytywna, pożyczkobiorca zapoznaje się z harmonogramem spłaty chwilówki, który jest wysyłany drogą mailową oraz za pośrednictwem kuriera. Jeżeli wszystko zgadza się z wcześniejszymi ustaleniami, podpisuje on dostarczoną umowę, a cała kwota zostaje przelana na konto zaraz po otrzymaniu przez firmę podpisanego dokumentu.


  Weź pożyczkę
 • BANKNOT.PL

  Yes Finance S.A.

  Domaniewska 39A

  02-672 Warszawa

  0.0/5

  Opinie: 0

  Wiek: 21 - 70 Wymagane zaświadczenia o dochodach

  banknot.pl jest firmą, która nie udziela typowych szybkich pożyczek przez Internet, dostępnych w większości parabanków. Oferuje za to tzw. Linię Pożyczkową, której wartość wynosić może od 500 do 5000 złotych. Linia ta ma odnawialny charakter, co dla klienta oznacza, że z przyznanych pieniędzy może on korzystać wielokrotnie. Działa to na takiej zasadzie, że każda spłata kapitału zmniejsza zadłużenie, dzięki czemu kwota dostępnych środków zostaje znowu powiększona o oddaną sumę pieniędzy. Całą kwotę można ponownie wykorzystać w dogodnym dla klienta momencie. Dzięki temu pożyczkobiorca ma stały dostęp do dodatkowych pieniędzy, zaś koszty ponosi tylko w te dni, w których korzysta ze środków osobistej Linii Pożyczkowej.

  Warto również podkreślić, że banknot.pl wynagradza klientów, którzy wykorzystywane pieniądze spłacają w terminie. Dzieje się tak poprzez możliwość zwiększenia limitu Linii Pożyczkowej na wniosek pożyczkodawcy. Umowa Odnawialnej Linii Pożyczkowej zostaje zawarta na okres 12 miesięcy – przez ten czas pożyczkobiorca może dowolnie korzystać z przyznanych pieniędzy, o ile oczywiście każdą wykorzystywaną kwotę spłaca w terminie. Proces wypłacania pieniędzy jest bardzo prosty, wystarczy zalogować się na osobiste konto w serwisie pożyczkowym na stronie banknot.pl, a następnie w menu bocznym wybrać sekcję „Wypłata”. Po wybraniu wymaganej kwoty i naciśnięciu przycisku „Wypłać” pieniądze w ciągu kilku minut zostają przelane na rachunek pożyczkobiorcy.


  Weź pożyczkę
 • EKREDYCIK.PL

  Mediasoft Polska Sp. z o.o.

  ul. Bandurskiego 34

  31-515 Krakowie

  0.0/5

  Opinie: 0

  Wiek: 20 - 80 Wymagane zaświadczenia o dochodach

  ekredycik.pl to serwis oferujący szybkie pożyczki kierowane przede wszystkim do osób, które potrzebują w danej chwili większą sumę, niż jest oferowana w większości innych firm kredytowych. Pieniądze, jakie można pożyczyć, korzystając usług parabanku, wynoszą od 1000 do 5000 PLN. Okres spłaty całej kwoty pożyczkobiorca rozłożyć może na 12 do 24 miesięcy, jeśli kwota pożyczki nie przekracza 3000 PLN, bądź nawet do 36 miesięcy, w momencie gdy klient chce skorzystać z chwilówki opiewającej na sumę większą niż 3000 PLN.

  Z uwagi na wysokość możliwej pożyczki, również wymagania odnośnie do potencjalnego pożyczkobiorcy są nieco większe niż w standardowych firmach pożyczkowych. By mieć szansę na pozytywne rozpatrzenie podania o pożyczkę, należy mieć ukończone 20 lat (warto zaznaczyć, że pożyczka udzielana jest osobom w wieki do aż 80 lat). Klient musi posiadać ponadto stałe miejsce zamieszkania, numer PESEL oraz stałe źródło dochodu, a także nie może mieć negatywnej historii kredytowej w BIG InfoMonitor. Proces ubiegania się o chwilówki zaczyna się od wypełnienia specjalnego formularza na stronie internetowej, następnie decyzja od firmy pożyczkowej przesyłana jest do klienta drogą smsową. Jeśli otrzyma on decyzję pozytywną, może wybrać dwa sposoby uzyskania całej kwoty: poprzez wykonanie przelewu bankowego lub odbiór osobisty w banku bądź na poczcie. Oba sposoby sprowadzają się do oczekiwania na kuriera z umową, po podpisaniu której można spokojnie odebrać pieniądze.


  Weź pożyczkę
 • CREDITSTAR.PL

  Creditstar Poland

  ul. Emilii Plater 53

  00-113 Warszawa

  0.0/5

  Opinie: 0

  Wiek: 18 - ? Wymagane zaświadczenia o dochodach

  Poszukując oferty pożyczkowej dla siebie, warto zainteresować się tą prezentowaną przez CREDITSTAR. Jest to chwilówka przez Internet udzielana na kwotę od 100 do 1000 zł, która premiuje swoich stałych klientów, terminowo spłacających własne zadłużenie. Pieniądze pożyczane od creditstar.pl spłacać można w okresie od 5 do 30 dni. Warto również zauważyć, że zaznaczając na specjalnym suwaku (znajdującym się na stronie) wymaganą kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty, klient od razu informowany jest o tym, ile pieniędzy będzie musiał następnie spłacić, co świadczy o dużej wiarygodności oferty.

  Wspomniane na początku premie dla stałych klientów – tych spłacających pożyczki w terminie – oznaczają dla nich zwiększenie limitu następnych kredytów zaciąganych z CREDITSTAR. Limit ten zostaje podniesiony dla nich do kwoty 3000 zł. Warunkiem skorzystania z pożyczki jest ukończenie 18 lat, posiadanie stałych dochodów i własnego numeru telefonu komórkowego, a także legitymowanie się dowodem tożsamości bądź kartą stałego pobytu w Polsce (co oznacza, że również obcokrajowcy mogą bez przeszkód korzystać z usług tej instytucji parabankowej). Proces ubiegania się o pożądaną kwotę jest bardzo intuicyjny i szybko, bo według informacji podanej na stronie trwa jedynie 15 minut, a samo wypełnienie niezbędnych formalności nie powinno przekroczyć 10 minut.


  Weź pożyczkę
 • Pierwsza pożyczka za darmo Wiek: 18 - ? Nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach

  shortcredit.pl to portal na rynku szybkich pożyczek promowany hasłem „Na miarę Twoich potrzeb”, co rzeczywiście ma odbicie w rzeczywistości. Parabank daje swoim klientom możliwość zaciągnięcia pożyczki wynoszącej od 50 zł do nawet 4000 zł. Pożyczkobiorca kwotę może spłacać w okresie od 1 do 30 dni. Również kryteria, jakie spełniać musi potencjalny klient, są bardzo atrakcyjne – wystarczy mieć skończone 18 lat, posiadać dowód osobisty oraz własne konto bankowe.

  Kolejnym punktem oferty, który doskonale wpisuje się w hasło „Na miarę Twoich potrzeb”, jest proces starania się o pożyczkę. Jest on bardzo intuicyjny i, co najważniejsze, w całości przebiega online, dzięki czemu pieniądze można uzyskać, nie wychodząc nawet z domu. Wystarczy wypełnić prosty formularz, a SHORTCREDIT zajmuje się resztą formalności. Równie ważne jest fakt, iż kwota dla pożyczkobiorcy wpłacana jest w bardzo szybkim tempie. Przelewy realizowane są w zaledwie kilka minut, a szybkość ich księgowania ograniczana jest jedynie możliwościami samych banków. Wiadomo, w weekendy i święta na pieniądze trzeba poczekać nieco dłużej, ale w dni robocze, jeśli posiada się konto w tym samym banku, co pożyczkodawca, całą kwotę uzyskać można niemalże natychmiast. Jeśli ktoś poszukuje bardzo szybkiej i przyjaznej chwilówki przez Internet na miarę swoich potrzeb, powinien zainteresować się usługą oferowaną przez SHORTCREDIT.


  Weź pożyczkę
 • SALDO.PL

  Postępu 15C

  02-676 Warszawa

  5.0/5

  Opinie: 1

  Wiek: 23 - ? Wymagane zaświadczenia o dochodach

  SALDO jest częścią Tact Group – Międzynarodowej Instytucji Finansowej, która działa na rynku szybkich pożyczek od 2007 roku. Początkowo firma działała tylko na rynku szwedzkim oraz fińskim, by następnie rozpocząć swą działalność w Polsce. Oferta firmy opiera się na otworzeniu limitu pożyczkowego, z którego następnie klient może w dowolnym momencie pobrać potrzebną w danej chwili gotówkę. Oferta SALDO przewiduje siedem limitów do wyboru, z których najniższy wynosi 300 zł zaś najwyższy 5000 zł. Koszt korzystania z limitu zależy od wyboru maksymalnej kwoty pożyczki, im wyższa – tym wyższa jest także opłata. Jednak należy podkreślić, że jest on jest określany każdorazowo po jego założeniu, więc firma nie zaskoczy klienta dodatkowymi opłatami. Pożyczkobiorca ma możliwość w dowolnym momencie spłacić dowolną część limitu, by móc ponownie z niego korzystać.

  Z oferty mogą skorzystać osoby, które ukończyły 23. rok życia, posiadają obywatelstwo polskie oraz rachunek bankowy i co ważne nie posiadają negatywnych wpisów w bazach danych Biura Informacji Gospodarczej oraz Biura Informacji Kredytowej. Dodatkowo SALDO oferuje bezpłatny okres próbny, który wynosi 30 dni. Podczas jego trwania klient może swobodnie przetestować usługę firmy i przekonać się, czy spełnia ona jego wymagania oraz potrzeby.


  Weź pożyczkę
 • EUROLOAN.PL

  Ul. Działdowska 11/10

  01-184 Warszawa

  0.0/5

  Opinie: 0

  Wiek: 18 - ? Nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach

  euroloan.pl oferuje błyskawiczne pożyczki dostępne dla klientów przez 24h na dobę za pośrednictwem serwisu my.euroloan.pl. Zlecenie wypłaty pieniędzy dostępne jest w ramach określonego limitu, który jest uprzednio przyznawany każdemu klientowi. Kwota pożyczki, z jakiej można skorzystać poprzez serwis, wynosi od 50 zł do 5000 zł. Zamiast wskazywania, na jaki okres pożyczkobiorca chce wziąć kredyt, może on ustalić miesięczną kwotę oraz wybrać dzień comiesięcznej spłaty pożyczonych pieniędzy. Pożyczki przyznawane są w formie limitu, który dostępny jest przez cały okres trwania umowy. W jego zakresie pożyczkobiorca może dokonywać wypłaty tak często, jak tylko tego potrzebuje. euroloan.pl nie wymaga jednorazowej spłaty całej pożyczki, można spłacać ją regularnie w wybranych na samym początku ratach.

  By skorzystać z usługi firmy, należy mieć ukończone 18 lat oraz posiadać konto bankowe, utworzone na podstawie danych osobowych widniejących na dokumencie, którym pożyczkobiorca się legitymuje. Co ważne, EUROLOAN wymaga również braku negatywnych informacji o zobowiązaniach widniejących w BIG i BIK. Poza tym klient ma również możliwość zmiany terminu spłaty kredytu jednokrotnie w okresie rozliczeniowym, co jednak jest związane z dodatkową opłatą, określoną w Tabeli Opłat. Każdy korzystający z usługi EUROLOAN otrzymuje co miesiąc dokładny wyciąg ze swojego konta, pozwalający na lepszą kontrolę swoich wydatków.


  Weź pożyczkę
 • CASHSPORT.PL

  Aleja Konstytucji 3 Maja 2

  96-200 Rawa Mazowiecka

  5.0/5

  Opinie: 2

  Wiek: 18 - ? Nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach

  cashsport.pl jest serwisem oferującym szybkie pożyczki przez Internet, opiewające na niskie kwoty oraz charakteryzujące się szybkim terminem spłaty. Kwota, jaką można pożyczyć za pomocą serwisu wynosi od 100 do 500 złotych – jeśli dana osoba korzysta z usług firmy po raz pierwszy, bądź od 100 do 1000 złotych w momencie, gdy jest to klient powracający. W obu opisanych przypadkach okres spłaty może liczyć od 7 do 30 dni, jednak umowa w szczególnych warunkach uwzględnia również możliwość przedłużenia okresu uregulowania należności.

  Oferta CASHSPORT wyróżnia się różnego rodzaju promocjami. Jedną z nich, która cieszy się znaczną popularnością, jest możliwość negocjacji kosztów własnej pożyczki. Jeśli klient natrafi w Internecie na atrakcyjniejszą ofertę (uwzględniając taką samą kwotę chwilówki oraz okres jej spłaty), będzie miał szansę uzyskać w cashsport.pl jeszcze lepsze warunki udzielania kredytu. Wspomniana wcześniej możliwość przedłużenia spłaty polega na odroczeniu terminu zwrotu pozostałej kwoty maksymalnie o 30 dni. By skorzystać z tej możliwości, należy w panelu klienta wybrać termin przedłużenia spłaty (7, 14 lub 30 dni) oraz zapłacić prowizję, której wysokość jest wprost proporcjonalna do długości odroczenia. Oferta CASHSPORT charakteryzuje się znaczącą minimalizacją wymaganych dokumentów –wystarczy jedynie posiadać dowód osobisty, telefon komórkowy, skrzynkę e-mail oraz konto


  Weź pożyczkę
 • HAPIPOZYCZKI.PL

  ul. Polna 11

  00-633 Warszawa

  0.0/5

  Opinie: 0

  Wiek: 18 - ? Wymagane zaświadczenia o dochodach

  HAPIPOZYCZKI to oferta skierowana do osób szukających pożyczki udzielanej w jak najszybszy oraz jak najprostszy sposób. Firma proponuje kredyty w wysokości od 1500 do 7500 złotych. Okres ich spłaty może wynosić od 3 do 24 miesięcy, jednak w trudnych przypadkach istnieje możliwość przesunięcia terminu zwrócenia pieniędzy. O pożyczkę mogą się starać osoby, które ukończyły 18 lat, posiadają polskie obywatelstwo oraz stałe źródło dochodu.

  Pieniądze pożyczone w HAPIPOZYCZKI pojawiają się na koncie pożyczkobiorcy nawet w ciągu 15 minut. Cały proces ubiegania się o kredyt jest bardzo szybki i prosty. Za pomocą kalkulatora pożyczek klient ustala kwotę i ilość rat, a potem wypełnia wniosek. Następnie w celach bezpieczeństwa firma stosuje system potrójnej weryfikacji, który polega na potwierdzeniu adresu e-mail, numeru telefonu oraz rachunku bankowego (poprzez przesłanie 1 złotówki, która następnie jest zwracana). Po przejściu powyższych kroków i otrzymaniu pozytywnej decyzji, pożyczka zostaje przelana bezpośrednio na konto pożyczkobiorcy. Klient ustala również stałe zlecenie spłaty całej kwoty, wybierając najbardziej dogodny dla siebie termin. W razie nieprzewidzianych sytuacji, zgodnie z regulaminem, istnieje możliwość odroczenia płatności. Wszelkie zasady oraz warunki umowy można przeczytać bezpośrednio na stronie firmy.


  Weź pożyczkę
 • IGOTOWKA.PL

  ul. Suwak 3

  02-676 Warszawa

  0.0/5

  Opinie: 0

  Wiek: 18 - ? Wymagane zaświadczenia o dochodach

  igotowka.pl jest serwisem banku BNP PARIBAS BANK, oferującym kredyty online. Kwota, jaką można pożyczyć korzystając z oferty, może wynosić od 1000 zł do nawet 120000 zł. Pożyczone pieniądze klient może spłacić w okresie od 6 do 84 miesięcy. Cały proces starania się o kredyt odbywa się za pośrednictwem dedykowanego serwisu internetowego (jeśli pożyczana kwota nie przekracza 20000 zł, w innym wypadku należy wybrać się do dowolnego oddziału BNP PARIBAS BANK), dzięki czemu pożyczkobiorca może uzyskać dodatkową gotówkę nawet w ciągu 20 minut od złożenia wniosku (pieniądze są przelewane na podane we wniosku konto indywidualnie).

  Cały proces starania się o kredyt jest niezwykle szybki i wymaga podjęcia kliku kroków. Po pierwsze, należy za pomocą znajdującej się w serwisie specjalnej symulacji kredytu zaznaczyć kwotę, jaką się chce pożyczyć, oraz okres jej spłaty. Następnie klient wypełnia wniosek o kredyt, w którym podaje podstawowe informacje, takie jak dane osobowe i teleadresowe, informacje dotyczące zatrudnienia, numer osobistego rachunku bankowego oraz preferowany sposób podpisania dokumentów i ich dostarczenia. Po tym następuje podpisanie odpowiedniej umowy oraz wypłata kredytu na konto klienta. O wysokiej jakości usługi oraz jej dużej wiarygodności świadczy fakt, iż serwis igotowka.pl należy do jednego z największych banków w Polsce, który działa w naszym kraju już od wielu lat.


  Weź pożyczkę
 • EXTRAPORTFEL.PL

  02 – 707 Warszawa

  ul. Puławska 111B

  0.0/5

  Opinie: 0

  Pierwsza pożyczka za darmo Wiek: 23 - ? Nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach

  extraportfel.pl jest prężnie rozwijającą się instytucją działającą na rynku finansowym. Na stronie firmy znaleźć można atrakcyjną ofertę szybkiej pożyczki, która udzielana jest na kwotę od 100 do 3500 zł. Warto jednak zaznaczyć, że kwota pierwszej pożyczki może opiewać maksymalnie na 1400 zł, jednak w tym przypadku koszt zaciągniętego kredytu wynosi 0 zł. Jest to interesująca oferta, która zachęca do sprawdzenia firmy i przekonania się o jej wysokiej jakości usługach oraz dużej wiarygodności. Zaciągnięty kredyt spłaca się zwykle w terminie od 5 do 45 dni.

  Oferta firmy ekstraportfel.pl charakteryzuje się niezwykłą przejrzystością i prostotą zasad. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w zakładce z najczęściej zadawanymi pytaniami i, co najważniejsze, każdy ma możliwość pobrania Ramowej Umowy Pożyczki, z którą może dokładnie się zapoznać, jeszcze przed kontaktem z firmą. Takie podejście tylko wzmacnia wizerunek firmy, jako rzetelnej i poważnie traktującej swoich klientów. Cały proces starania się o pożyczkę jest niezwykle prosty i intuicyjny. Wystarczy podać kwotę oraz czas spłaty pożyczki oraz wypełnić krótki formularz na stronie, by już kilka chwil później zautomatyzowany system mógł podjąć decyzję o udzieleniu kredytu. Następnie pieniądze zostają przekazane na konto klienta, nawet w ciągu 15 minut od wydania pozytywnej decyzji. Z oferty firmy można korzystać 24h na dobę, przez cały rok. Klient ma pewność, że jeśli zajdzie nagła potrzeba uzyskania dodatkowego zastrzyku pieniędzy, zawsze może skorzystać z oferty extraportfel.pl.


  Weź pożyczkę
 • OPTIMA.PL

  al. Grunwaldzka 82

  80-244 Gdańsk

  0.0/5

  Opinie: 0

  Wiek: 18 - ? Wymagane zaświadczenia o dochodach

  OPTIMA to firma, której oferta kierowana jest do klientów szukających wygodnej i, co istotne, szybkiej pożyczki na dowolny cel. Oferta instytucji jest zbudowana w sposób bardzo elastyczny, co oznacza, że zarówno kwotę jak i formę spłaty każdy klient może dostosować do własnych potrzeb oraz możliwości. Kwoty, na jakie udzielana jest pożyczka, zależne są właśnie od wspomnianych wcześniej możliwości pożyczkobiorcy. Posiadając jedynie dowód osobisty klient może pożyczyć maksymalnie 800 zł. Jeśli natomiast oprócz dowodu posiada również dokument potwierdzający dochody, to taka osoba może liczyć na pożyczkę opiewającą nawet na 4000 zł. OPTIMA wynagradza również stałych klientów, którzy zaciągając w firmie kolejną chwilówkę przez Internet, mają możliwość pożyczenia do 10000 zł. Elastyczny jest również czas spłacania danego kredytu, który może być rozłożony nawet na 70 tygodni.

  O elastyczności oferty świadczy szereg niestandardowych form pożyczki, których nie sposób znaleźć u konkurencji. Do wspomnianych ofert zaliczyć można np. pożyczki pod zastaw złota. Firma posiada swoje siedziby w największych miastach Polski, co tylko świadczy o jej stabilności oraz zaufaniu, jakim darzą ją klienci. Potwierdzeniem wiarygodności firmy jest również jej przynależność do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych zrzeszającej kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce. OPTIMA jest dodatkowo jej współzałożycielem.


  Weź pożyczkę
 • KONARPOZYCZKI.PL

  ul. Wagrowska 6

  61-894 Poznań

  0.0/5

  Opinie: 0

  Wiek: 18 - ? Wymagane zaświadczenia o dochodach

  KONAR jest instytucją zajmującą się udzielaniem pożyczek przez Internet i telefon. Firma ta udziela kredytów w kwocie od 100 do 70 000 zł, zaś okres spłaty zaciągniętej w KONAR pożyczki może wynosić od 1 miesiąca do aż 10 lat. Procedura zaciągania chwilówki w konarpozyczki.pl jest niezwykle szybka i łatwa, podmiot ten gwarantuje również pełne bezpieczeństwo każdej transakcji. Sprawność, z jaką udzielane są pożyczki w tym parabanku, wynika głównie z faktu, iż na etapie starania się o kredyt zmniejszono do minimum wszelkie formalności. Pożyczkobiorcy nie są również sprawdzani w żadnych instytucjach rejestrujących dłużników (takich jak BIK czy KRD), co tylko zwiększa dostępność oferty. Dzięki tak skonstruowanym wymaganiom pożyczkę może uzyskać praktycznie każdy – również osoba zadłużona (nawet osoby z komornikiem).

  Najczęściej negatywną odpowiedź od firmy dostają osoby, które wcześniej miały problemy ze spłatą zaciągniętej pożyczki. KONAR charakteryzuje się również jasnością oraz przejrzystością zasad pożyczania pieniędzy. Firma nie naciąga swoich klientów i stara się, by każdy czuł się pewnie korzystając z jej oferty. Poza tym nie jest pobierana żadna zaliczka, wstępna wpłata, kaucja bądź inna forma dodatkowej opłaty, co uwiarygadnia wizerunek firmy w oczach klientów. Każde zapytanie o pożyczkę jest rozpatrywane indywidualnie, dzięki czemu oferta kredytu jest dostosowana do potrzeb danego klienta.


  Weź pożyczkę
 • SMSKREDYT.PL

  ul. Św. Mikołaja 8-11

  50-125 Wrocław

  0.0/5

  Opinie: 0

  Wiek: 20 - 80 Wymagane zaświadczenia o dochodach

  SMSKREDYT Spółka Jawna udziela kredytów konsumenckich osobom fizycznym w kwocie aż do 15.000 złotych na okres do 48 miesięcy. Cała procedura opiera się na wiadomościach SMS i poczcie elektronicznej oraz ewentualnie rozmowie telefonicznej. Interesującą pozycją w ofercie SMSKREDYT jest tzw. Pożyczka na Rachunki, która jest przeznaczana na jeden tylko cel – spłatę rachunków pożyczkobiorcy. Tego rodzaju szybki kredyt nie może przekroczyć sumy 1.000 złotych, a czas na jego spłatę wynosi 30 dni. Usługa ta została wprowadzona w 2013 roku.

  Najbardziej czasochłonne jest udzielenie pierwszej pożyczki – nie trwa to jednak nigdy dłużej niż 30 minut. Wszystko po to, by sprawdzić wiarygodność klienta i wszystkich przesłanych danych oraz by wyeliminować ryzyko pomyłki, np. przesyłając SMS-a z potwierdzeniem pod błędnie podany nr telefonu komórkowego. Każda kolejna pożyczka udzielana jest o wiele szybciej i zwykle nie przekracza 5 minut od wykonania pierwszego kroku do ostatecznego transferu gotówki. Wypłaty pieniędzy realizowane są przez Bank Pekao oraz przez palcówki Poczty Polskiej. Klienci natomiast spłacają swoje mikrokredyty poprzez dokonywanie przelewów na indywidualne rachunki bankowe. SMSKREDYT posiada swój własny, autorski system, który ocenia ryzyko kredytowe oraz wiarygodność każdego wnioskodawcy i wspomaga cały proces zarządzania działalnością usługową. Oprogramowanie to jest stale rozwijane w trosce o dobro klienta, poszerzanie swojej oferty i usprawnianie zachodzących w przedsiębiorstwie procesów.


  Weź pożyczkę
 • BIGCREDIT.PL

  ul. Elektoralna 13 lok. 103

  00-137 Warszawa

  0.0/5

  Opinie: 0

  Pierwsza pożyczka za darmo Wiek: 21-65 Nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach

  BIGCREDIT to instytucja finansowa działająca na terenie Zjednoczonego Królestwa, Litwy i Polski. W swojej ofercie usługowej posiada krótkoterminowe pożyczki gotówkowe – można je zaciągnąć bardzo szybko – bez przeciągania tej procedury w nieskończoność. A kto może wnioskować o przyznanie mikrokredytu? Praktycznie każdy, kto ukończył 21., ale nie przekroczył 65. roku życia i posiada polskie obywatelstwo. Dodatkowo trzeba mieć stałą pracę i w przeszłości terminowo wywiązywać się z finansowych zobowiązań wobec BIGCREDIT i nie tylko – w grę wchodzą także inne instytucje parabankowe. Historia kredytowa jest bowiem sprawdzana, a wszystkie problemy, które wystąpiły wcześniej, mogą wpłynąć na ostateczną decyzję i przyznanie pożyczki bądź nie.

  Kwota, o którą można się ubiegać za pierwszym razem to 1.000 złotych. Dopiero po jej spłaceniu i uregulowaniu zobowiązań wobec BIGCREDIT, można starać się o następny kredyt, który przyznawany jest jeszcze szybciej, ponieważ jesteśmy już firmie znani i potwierdziliśmy swoją wiarygodność. Za drugim razem limit zadłużenia zostaje nam automatycznie zwiększony do 1.500 złotych, a za trzecim i każdym kolejnym – pożyczyć można aż 2.000 złotych. Każdorazowo czas płatności nie może przekroczyć 30 dni. Minimalnie możemy natomiast wziąć chwilówkę online na 7 dni. Gdy jednak zdajemy sobie sprawę, że możemy nie być w stanie spłacić całej kwoty w wyznaczonym terminie, wtedy możemy zalogować się na bigcredit.pl i sami odroczyć to zobowiązanie w odpowiedniej zakładce. Wcześniej trzeba jednak wnieść odpowiednią opłatę oraz podać inny termin uregulowania należności.


  Weź pożyczkę
 • EKSPRESPOZYCZKA.PL

  ul. Mickiewicza 11/202

  16-400 Suwałki

  0.0/5

  Opinie: 0

  Wiek: 21 - 60 Nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach

  Operatorem platformy EKSPRESPOZYCZKA jest Argentum Capital Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. To międzynarodowa instytucja parabankowa, która udziela chwilówek – czyli ekspresowych kredytów konsumenckich – przez Internet lub poprzez wysłanie wiadomości SMS.

  Niemalże każdemu człowiekowi zdarzyło się bądź zdarzy przynajmniej raz w życiu znaleźć się w trudnej sytuacji finansowej, kiedy to nagle potrzebna jest gotówka, którą nie sposób znaleźć na koncie. Może to być nagły wypadek, potrzeba zreperowania samochodu, choroba dziecka lub po prostu – pokrycie bieżących rachunków. Wtedy z pomocą przychodzi EKSPRESPOZYCZKA, która w takich chwilach może wspomóc szybkim zastrzykiem gotówki w kwocie od 200 do 1500 złotych na okres nie dłuższy niż 30 dni. Wszelkie skomplikowane procedury, niejasne zapisy, ukryte opłaty i inne kruczki w umowie zostały tutaj wyeliminowane. Firma postawiła bowiem na transparentną działalność, z profitem dla klienta. Najpierw należy jednak zarejestrować się w serwisie i poczekać, aż dostaniemy na swoją pocztę elektroniczną potwierdzenie razem z ID użytkownika i tymczasowym hasłem. Następnie, po zalogowaniu się w systemie, mamy możliwość zorientowania się, jak wygląda nasz profil i jakie opcje możemy wybrać. Kolejnym krokiem jest wybór najlepszego dla nas wariantu i kliknięcie w przycisk potwierdzający. Decyzje kredytowe rozpatrywane są niezmiernie szybko, a pieniądze przelewane są ekspresowo.


  Weź pożyczkę
 • CASHPER.PL

  ul. Jasna 14/16A

  00-041 Warszawa

  0.0/5

  Opinie: 0

  Wiek: 21 - ? Wymagane zaświadczenia o dochodach

  Cashper został stworzony dla tych, którzy potrzebują pieniędzy szybko i bez potrzeby poszukiwania odpowiedniej placówki. Kredyt można zaciągnąć online, więc jest to możliwe o każdej porze dnia i nocy przez 365 dni w roku. Chwalony jest Dział Obsługi Klienta, w którym pracują specjaliści z branży, eksperci od produktów finansowych, takich jak kredyty i chwilówki. Parabank Cashper oferuje mikropożyczki – od 100 do 2.000 złotych na okres nie dłuższy niż 2 miesiące (pozostałe opcje to 15 lub 30 dni). Jak zapewnia Cashper na swojej stronie internetowej, ich działalność finansowa prowadzona jest z pasją i poszanowaniem każdego klienta. Konsultanci zapewniają bowiem nie tylko bezpieczeństwo, ale i absolutną dyskrecję, co jest bardzo istotne dla zdecydowanej większości osób.

  Motto przedsiębiorstwa brzmi: „Cashper, Przyjaciel w finansach” – i właśnie w taki przyjacielski sposób traktowani są zainteresowani szybką gotówką konsumenci. Firma uważa ich za partnerów w interesach, dlatego do każdego podchodzi się poważnie i z pełnym zaangażowaniem. Przede wszystkim jednak chwilówki udzielane są tylko tym, którzy rzeczywiście mogą je spłacić. To zachowanie odpowiedzialne i bezpieczne dla obu stron. W ten sposób minimalizowane jest ryzyko. Kwota pożyczki obliczana jest na podstawie rzeczywistych wpływów na konto osoby wnioskującej – taka polityka ma uchronić klientów przed wpadnięciem w spore kłopoty finansowe. Cashper chwali się także tym, że jest pierwszą firmą oferującą pożyczki na krótki okres, która posiada pełną licencję bankową. Swoją działalność prowadzi aktualnie na terenie trzech krajów: Polski, Hiszpanii i Holandii.


  Weź pożyczkę
 • SZYBKAGOTOWKA.PL

  ul. Świętokrzyska 30/63

  00-116 Warszawa

  0.0/5

  Opinie: 0

  Wiek: 18 - 65 Wymagane zaświadczenia o dochodach

  SZYBKAGOTOWKA jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest firmą rdzennie polską, obracającą się w sektorze finansowym i oferującą błyskawiczne mikrokredyty. Pożyczki oferowane przez tę instytucję parabankową można uzyskać, ubiegając się o nie drogą elektroniczną – za pośrednictwem Internetu. Rozpatrywanie wniosku odbywa się natychmiast po jego przesłaniu, a sam formularz jest niebywale przejrzysty i łatwo go wypełnić. Najpierw jednak należy zapoznać się z zasadami, które obowiązują w SZYBKAGOTOWKA. Są one napisane w sposób prosty i zrozumiały dla każdego, niezależnie od wieku, wykształcenia i stopnia wiedzy na tematy związane z finansami. Wszystkie koszty naliczane za zaciągnięcie kredytu są od razu przedstawiane klientowi, nie ma więc obawy o to, że pojawią się jakieś ukryte wcześniej opłaty. Co ważne, są one także identyczne dla każdego klienta firmy. Pieniądze przelewane są na konto wnioskodawcy natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku kredytowego, jeżeli więc pomoc finansowa potrzebna jest od razu – SZYBKAGOTOWKA stanowi idealne rozwiązanie.

  Minimalnie pożyczyć można 100 złotych na jeden dzień, maksymalnie – 2.500 złotych na dni trzydzieści. Oczywiście możliwe są dowolne kombinacje, jednak zarówno suma kredytu, jak i czas spłaty muszą się mieścić w wymienionych zakresach. Saldo konta i czas, jaki pozostał nam do uregulowania należności można sprawdzić, logując się na swój profil na portalu szybkagotowka.pl. Profil taki zostaje założony nam od razu po rejestracji, by mieć wgląd do całej historii.


  Weź pożyczkę
 • SMS365.PL

  Al. Niepodległości 69

  02-626 Warszawa

  0.0/5

  Opinie: 0

  Wiek: 20 - 75 Wymagane zaświadczenia o dochodach

  SMS365 to działający w sektorze finansowym parabank, który zajmuje się udzielaniem minipożyczek swoim klientom. Podstawowe warunki, jakie trzeba spełnić, to: mieć co najmniej 20, ale nie więcej niż 75 lat, być obywatelem lub rezydentem Rzeczpospolitej Polskiej, wypełnić odpowiedni formularz, zaakceptować warunki i potwierdzić swoją tożsamość poprzez wykonanie przelewu na wskazany rachunek bankowy. Kwota, o jaką można się ubiegać wynosi od 200 do 3.000 złotych, jednak pamiętać należy, że pierwszy kredyt, o który wnioskujemy w SMS365, nie może przekroczyć sumy 600 złotych. Jest to obostrzenie konieczne, by zapewnić obu stronom względne poczucie bezpieczeństwa. Prosząc bowiem o pożyczkę po raz pierwszy, nie mamy doświadczenia i nie wiemy, jak wygląda jej spłacanie, a posiadane wyobrażenie może okazać się mylne. Gdy jednak zostaniemy zweryfikowani pozytywnie i przejdziemy bez problemów przez spłatę kredytu, wtedy limity zadłużenia zostaną automatycznie zwiększone – o czym będziemy mogli się przekonać, sprawdzając swój własny profil w serwisie.

  Nie tylko wysyłka wniosku, ale także zawarcie umowy odbywa się w SMS365 w sposób elektroniczny. To wygodne i nie trzeba nawet opuszczać domu – wystarczy załatwić wszystkie formalności online. Wszystko, co jest potrzebne do wypełnienia wniosku, to dane osobowe, aktywny numer telefonu komórkowego oraz własne konto bankowe. Od razu po uregulowaniu należności można ubiegać się o przyznanie następnej pomocy finansowej w SMS365.


  Weź pożyczkę
 • POZYCZKAPLUS.PL

  ul. Składowa 12

  15-399 Białystok

  5.0/5

  Opinie: 1

  Wiek: 20 - ? Nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach

  Właścicielem pozyczkaplus.pl jest Mała Pożyczka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. POZYCZKAPLUS oferuje kredyty pozabankowe – błyskawiczne i w oparciu o minimum formalności. Przede wszystkim nie sprawdza się zainteresowanych konsumentów w Biurze Informacji Kredytowej, więc premiowani są nawet Ci, którzy mieli w przeszłości problem ze spłatą kredytu. Chwilówki są tutaj udzielane wyłącznie online, po uprzednim zarejestrowaniu się i zalogowaniu na swoje konto. Trzeba posiadać osobisty rachunek bankowy, podać jego numer, a następnie wybrać interesującą nas kwotę i okres spłaty zadłużenia. Bardzo proste jest również spłacanie mikrokredytu – termin można bowiem odraczać nieskończoną ilość razy – bez żadnych dodatkowych opłat, co jest bardzo rzadko spotykane. Kwoty są niewielkie i mogą być również spłacane w systemie ratalnym, tylko wcześniej trzeba się skonsultować z doradcą POZYCZKAPLUS. Aby zweryfikować swoją tożsamość i w celu zabezpieczenia się przed oszustami – należy przelać 1 złoty na wskazane konto. A co jeszcze wyróżnia ten parabank?

  Oprocentowanie odsetek za zwlekanie ze spłatą kredytu przez pierwsze dwa dni po terminie jest najniższe na rynku i wynosi… 0,00%. Poza tym, co piątą pożyczkę w wysokości do 1000 zł można wziąć zupełnie za darmo (ograniczeniem jest tutaj tylko czas spłaty – 15 dni). Tak dobre warunki zostały wypracowane w oparciu o międzynarodowe (pięcioletnie) doświadczenie – w Polsce, Czechach, Łotwie i na Litwie). Doceniają to nowi klienci, których liczba stale wzrasta, oraz ci powracający – zadowoleni i mający pozytywne doświadczenia.


  Weź pożyczkę
 • VIASMS.PL

  Al. Jerozolimskie 123A

  02-017 Warszawa

  3.0/5

  Opinie: 1

  Pierwsza pożyczka za darmo Wiek: 20 - 65 Nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach

  viasms.pl to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działająca w Polsce i posiadająca swą siedzibę w Warszawie. Udziela ona szybkich pożyczek gotówkowych, które spłacić należy w terminie od 7 do 30 dni. Minimalna kwota udzielanego kredytu to 100 zł, natomiast maksymalna – nie przekracza 3.000 zł. Wysokość kredytu jest uzależniona od dwóch najważniejszych czynników: zdolności kredytowej danego konsumenta oraz tego, czy jest to jego pierwsza czy któraś z kolei pożyczka. Oczywiście niemniej istotne jest to, czy wcześniejsze długi były spłacane w wyznaczonym terminie czy też pojawiły się jakieś problemy.

  Jeżeli pożyczka udzielona przez VIASMS nie zostanie spłacona do ustalonej w umowie daty, wtedy pobierane są odsetki, które określa regulamin firmy. Oczywiście możliwe jest przedłużenie tego terminu, jednak trzeba spełnić dwa niezbędne warunki: przed jego upływem należy zgłosić taki zamiar, a następnie uiścić odpowiednią opłatę – jej wysokość uzależniona jest od tego, jak bardzo chcemy odroczyć spłatę pożyczki (od 7 do maksymalnie 30 dni) i jak wysokie jest nasze zobowiązanie. Trzeba pamiętać, że nie dzieje się to automatycznie i każdorazowo należy ten fakt zgłosić firmie VIASMS, by móc dojść do najbardziej korzystnego porozumienia, nawet w przypadku braku środków na uregulowanie tej płatności. Jeżeli z wszystkich płatności wywiążemy się w terminie, wtedy praktycznie od razu możemy ubiegać się o kolejną pożyczkę. Wiedzieć jednak musimy, że jednorazowo możliwe jest zaciągnięcie tylko jednej pożyczki.


  Weź pożyczkę
 • LENDICO.PL

  ul. Bukowińska 22/215

  02-703 Warszawa

  0.0/5

  Opinie: 0

  Wiek: 18 - ? Wymagane zaświadczenia o dochodach

  LENDICO to projekt wyjątkowy. Nie jest to zwykła pozabankowa instytucja finansowa, ale swego rodzaju platforma, która stworzona została po to, by połączyć pożyczkobiorców i pożyczkodawców. LENDICO działa wyłącznie online, dzięki temu redukuje koszty funkcjonowania i oferuje swoim klientom załatwienie wszystkich formalności z dowolnego miejsca, w którym znajduje się komputer z dostępem do Internetu. A jaki jest model działania tego przedsiębiorstwa?

  LENDICO oferuje tzw. pożyczki społecznościowe, czyli możliwość uzyskania finansowania nie od firmy samej w sobie, a od zainteresowanych inwestorów. Klienci nie muszą udawać się do banku, ani dopełniać skomplikowanych formalności. Oszczędzają tym samym czas i minimalizują ryzyko, jednocześnie normalnie żyjąc i realizując swoje cele i marzenia. Możliwe jest to także dzięki niskim ratom i przejrzystym procedurom. Inwestorzy z kolei mogą ulokować swoje pieniądze w miejscu, w którym maja gwarancję otrzymania wysokich odsetek od pożyczonego kapitału. Trzymanie pieniędzy na koncie podobnego zwrotu z inwestycji nie gwarantuje. Taka inwestycja w LENDICO jest profesjonalna i bezpieczna, ponieważ system weryfikuje pożyczkobiorców i ocenia ich wypłacalność, czyli zdolność kredytową. Klienci są wybierani niezwykle ostrożnie. Regularne spłaty kredytowych rat gwarantują stały dopływ gotówki na konto – czyli części wpłaconego kapitału wraz z ustalonymi odsetkami. Bez wysiłku – to pieniądze, które same na nas pracują, a inwestowane są w ludzi i dla ludzi. W tym właśnie tkwi atrakcyjność LENDICO i tej formy kredytu.


  Weź pożyczkę
 • AASAKREDYT.PL

  ul. Sienna 64

  00-825 Warsawa

  0.0/5

  Opinie: 0

  Wiek: 20 - 80 Wymagane zaświadczenia o dochodach

  AASA Polska Spółka Akcyjna jest członkiem skandynawskiej grupy AASA Global, która obraca się w szeroko pojętej branży finansowej od 2010 roku. Ciągle rozwija się, co potwierdzają nowi i powracający klienci. Coraz bardziej popularny staje się również oddział AASA w Polsce, a to między innymi za sprawą innowacyjnego podejścia do udzielania kredytów i obsługi klienta. Wszelkie formalności załatwia się bowiem przez Internet, co jest rozwiązaniem nie tylko szybkim, ale i łatwym. To również idealny sposób na zaciągnięcie pożyczki dla tych, którzy krępują się stanąć oko w oko ze specjalistą ds. finansów. Na wszystkie pytania konsultanci odpowiedzą jednak pod właściwym numerem telefonu lub mailowo.

  AASA kieruje się w swojej działalności konkretnymi zasadami odpowiedzialności, przestrzega wszelkich regulacji, a pożyczek udziela z poszanowaniem ustalonych praw konsumentów. Każdy klient w AASA jest tratowany indywidualnie i może on liczyć na kredyt dopasowany do jego potrzeb oraz wypłacalności. Oferowane widełki wiekowe są dość szerokie – o pożyczkę może ubiegać się osoba w wieku od 20 do aż 80 lat. Ważne jest natomiast to, by nie figurowała ona w rejestrze dłużników – AASA sprawdza bowiem wnioskodawców w BIG InfoMonitor. Warto też wiedzieć, że konieczne jest posiadanie stałego dochodu i dokumentów go potwierdzających (trzeba mieć zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, emeryturę bądź rentę). Co ciekawe, w AASA można ubiegać się o kolejny kredyt jeszcze przed całkowitym spłaceniem poprzedniego – warunkiem jest jedynie zwrócenie przynajmniej połowy pożyczonej sumy.


  Weź pożyczkę
 • NETGOTOWKA.PL

  ul. Nowogrodzka 31

  00-511 Warszawa

  0.0/5

  Opinie: 0

  Wiek: 18 - ? Wymagane zaświadczenia o dochodach

  NETGOTOWKA to polska instytucja parabankowa, która powstała po to, by w przejrzysty sposób udzielać błyskawicznych kredytów konsumenckich. Klienci obsługiwani są poprzez samą stronę internetową, pocztę elektroniczną lub przez telefon dzięki uruchomionej infolinii. Wnioskodawcy nie są natomiast obsługiwani w siedzibie firmy w Warszawie, ponieważ wszystkie formalności załatwiane są zdalnie. Aplikacje można składać codziennie przez całą dobę, jednak gotówka przelewana jest na konta bankowe w godzinach od 8:00 do 19:00 i tylko w dni robocze.

  O kredyt w NETGOTOWKA ubiegać się może każdy Polak, który także mieszka na terenie Polski – to warunek konieczny. Wymagane jest też posiadanie otwartego rachunku osobistego w banku, telefonu komórkowego oraz aktywnej poczty elektronicznej. Na podane konto bankowe musi także regularnie wpływać wynagrodzenie. Ze względów bezpieczeństwa pożyczkobiorca nie może także mieć złej historii kredytowej czy też występować w rejestrach dłużników, BIK lub innych tego typu spisach. O pełną kwotę, czyli 1.200 złotych, można ubiegać się, jeżeli już wcześnie zaciągnęło się kredyt w netgotowka.pl i bez problemu uregulowało się długi. Za pierwszym razem jednak proponowane kwoty wahają się od 300 do 700 złotych. Kredyty udzielane są na okres od 2 do 5 tygodni. Istotne jest, by do składanej aplikacji dołączyć potwierdzenie przelewu od swojego pracodawcy – wystarczy ostatnie wynagrodzenie. Jeżeli klient posiada konto w jednym ze wskazanych przez NETGOTOWKA banków – wtedy pieniądze trafiają do klienta w 10 minut. W przypadku pozostałych instytucji bankowych – oczekiwanie trwa do kilku godzin roboczych.


  Weź pożyczkę
 • SYNER.PL

  Al. Solidarności 115 lokal nr 2.

  00-140 Warszawa

  0.0/5

  Opinie: 0

  Pierwsza pożyczka za darmo Wiek: 18 - 75 Wymagane zaświadczenia o dochodach

  syner.pl to przedsiębiorstwo parabankowe udzielające jednych z najmniejszych na rynku chwilówek. Kwoty wahają się tutaj od 50 do 500 zł, a warunki, które trzeba spełnić nie należą do specjalnie restrykcyjnych. Przede wszystkim trzeba być Polakiem i nie można mieszkać poza granicami kraju. Wiek pożyczkobiorcy również określony jest przez syner.pl – wnioskodawca musi być pełnoletni, ale nie może mieć więcej niż 75 lat. Ze względów informacyjnych i weryfikacyjnych, trzeba także posiadać aktywny telefon komórkowy, a w celu podniesienia bezpieczeństwa – należy otrzymywać na konto stałe dochody i być w stanie je potwierdzić, przedstawiając stosowny dokument (jak wyciąg bankowy czy też informacje na temat zatrudnienia od pracodawcy). Ważne jest posiadanie zdolności kredytowej.

  Gdy klient zapozna się już z warunkami kredytu oferowanego przez syner.pl, złoży poprawnie wypełniony wniosek i dokona opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 złotego, wtedy pożyczkodawca rozpoczyna procedurę prowadzącą do podjęcia pozytywnej bądź negatywnej decyzji kredytowej. Dzieje się to na podstawie danych, które zawarte zostały we wniosku pożyczkowym oraz tych, które dostępne są w krajowym rejestrze dłużników. Oczywiście duże znaczenie przy przyznawaniu kredytu przez syner.pl ma także sama historia kredytowa u tego pożyczkodawcy. Jeżeli poprzednia chwilówka online była spłacona w terminie i nie było żadnych problemów, wtedy taki klient jest zdecydowanie bardziej wiarygodny.


  Weź pożyczkę
 • ZAPLO.PL

  ul. 17 Stycznia 5

  02-146 Warszawa

  0.0/5

  Opinie: 0

  Wiek: 20 - 70 Wymagane zaświadczenia o dochodach

  ZAPLO to samodzielna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która udziela pożyczek ratalnych, spłacanych w systemie miesięcznym. Najwyższa kwota pożyczki to 4.000 złotych, a najdłuższy okres spłaty kredytu wynosi 12 miesięcy. Podczas wypełniania wniosku pożyczkowego, oprócz standardowych danych, takich jak informacje z dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego czy numer rachunku bankowego, potrzebne są jeszcze dokumenty potwierdzające uzyskiwanie dochodu – by ZAPLO mogło odpowiedzialnie ocenić ryzyko kredytowe.

  W przypadku umowy o pracę, umowy zlecenie, umowy o dzieło lub kontraktu wystarczy dostarczyć wyciąg z konta (z ostatnich trzech miesięcy), zaświadczenie o dochodach, RMUA lub pasek płacowy. Jeżeli zaś otrzymuje się rentę bądź emeryturę, trzeba dostarczyć decyzję o przyznaniu świadczenia lub świadectwo tego, że środki pojawiają się na koncie. Inaczej natomiast sprawa przedstawia się, gdy dany wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą – wtedy wymagany jest PIT za cały ostatni rok działalności lub zestawienie z książki przychodów i rozchodów. ZAPLO udziela pożyczek nawet wtedy, gdy jesteśmy już dłużnikami jakiejś innej instytucji bankowej lub parabankowej. Wystarczy tylko spłacać raty terminowo i nie mieć zaległości. Jedynym obostrzeniem jest nieposiadanie żadnego długu wobec samego zaplo.pl, ponieważ jednorazowo można zaciągnąć tutaj tylko jedną pożyczkę. Nie wolno także figurować w żadnym z dostępnych rejestrów dłużników. Nie są natomiast potrzebni poręczyciele ani zastaw. Wymagany wiek pożyczkobiorcy ZAPLO określiło na 21-75 lat.


  Weź pożyczkę
 • PANDAMONEY.PL

  ul. Chmielna 19

  00-021 Warszawa

  5.0/5

  Opinie: 1

  Wiek: 18 - ? Nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach

  PANDAMONEY to marka, która na rynku błyskawicznych pożyczek gotówkowych pojawiła się stosunkowo niedawno. Oferuje swoim klientom wzięcie kredytu na krótki okres – od 7 do 30 dni – w kwocie nie wyższej niż 1.800 złotych. Najmniejsza suma, o którą można wnioskować, to natomiast 100 zł. Decyzja następuje bardzo szybko, wymagane dokumenty ograniczone są do minimum, a przelew wysyłany jest w 15 minut. Tak szybki transfer pieniędzy jest możliwy dzięki partnerowi biznesowemu, który realizuje ekspresowe przelewy pomiędzy różnymi bankami. Co najbardziej interesujące, w PANDAMONEY nie istnieje coś takiego, jak progi pożyczkowe – a więc nie ma żadnych limitów co do wysokości kwoty pożyczanej za pierwszym razem i można wnioskować od razu o udzieleniu kredytu o maksymalnej wysokości. Jednak wielkość pożyczki, którą firma rzeczywiście udzieli, zostaje każdorazowo obliczana dopiero po wypełnieniu wniosku.

  Sama marka PANDAMONEY należy do większego podmiotu z branży finansowej – spółki Kreditech, której siedziba mieści się w Warszawie, a jej właścicielem jest natomiast KREDITO24 Polska Sp. z o.o. We wniosku pożyczkowym dostępnym na pandamoney.pl należy podać szczegółowe dane osobowe, łącznie z informacjami dotyczącymi aktualnego zatrudnienia oraz otrzymywanych dochodów. Konieczne ze względów formalnych i technicznych jest także podanie numeru rachunku bankowego oraz używanego numeru telefony komórkowego. Ten ostatni jest potrzebny również dlatego, że decyzja o udzieleniu pożyczki przesyłana jest nie tylko e-mailem, ale i SMS-em.


  Weź pożyczkę
 • POZYCZKOMAT.PL

  ul. Złota 7 lok. 18

  00-019 Warszawa

  4.0/5

  Opinie: 1

  Wiek: 20 - ? Nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach

  POZYCZKOMAT to któryś z kolei projekt grupy Friendly Finance Poland, która zawojowała kraje skandynawskie oraz niektóre rynki środkowoeuropejskie. W swojej ofercie ma on natychmiastowe pożyczki w kwocie do 4.000 złotych, o które wnioskować można online. Wszystko odbywa się bez poręczycieli i tracenia czasu na wypełnianie długich formularzy. Nie ma także żadnych ukrytych opłat. Rozwiązania oferowane przez parabank POZYCZKOMAT są niezwykle elastyczne – i za to właśnie chwalą go klienci. By zaciągnąć kredyt w ogóle nie trzeba wychodzić z domu. Strona internetowa z wyczerpującymi informacjami oraz szereg konsultantów mailowych i telefonicznych jest dostępnych dla zainteresowanych oraz pożyczkobiorców przez całą dobę i każdego dnia w roku. To profesjonaliści, którzy zapewniają pełną dyskrecję.

  Dzięki takiemu podejściu do klienta, POZYCZKOMAT może być w ciągłym kontakcie z wszystkimi, którzy w danej chwili potrzebują porady, a sam kredyt można zaciągnąć niemalże natychmiastowo. Cała procedura podejmowania decyzji i przelewania pieniędzy na konto nie trwa więcej niż 10 minut. Dzieje się tak dlatego, żePOZYCZKOMAT postawił na innowacje i automatyzację procesów. W samym serwisie internetowm zainteresowane szybka pożyczką osoby mogą zaczerpnąć wielu rzetelnych informacji – potrzebnych po to, by podjąć właściwą decyzję i nauczyć się odpowiednio dysponować domowym budżetem. Klient może się również dowiedzieć, w co warto zainwestować pożyczone pieniądze, jak oszczędzać i co zrobić, by móc spłacić każdy kredyt na czas, bez narażania się na naliczenie odsetek.


  Weź pożyczkę
 • TAKTOFINANSE.PL

  ul. Braniborska 58-68

  53-680 Wrocław

  0.0/5

  Opinie: 0

  Wiek: 18 - 75 Wymagane zaświadczenia o dochodach

  taktofinanse.pl oferują najwyższą kwotę pożyczki, jaką tylko mogą udzielić instytucje parabankowe, czyli 10.000 złotych. Pieniądze pożyczane są na okres od 3 do 36 miesięcy i spłacać można je w wygodnych dla konsumenta ratach. Umowa zawierana bez wychodzenia z domu – tyle że nie przez Internet, a przez telefon lub jest dostarczana przez kuriera. Wniosek można jednak wypełnić online, a decyzja kredytowa zapada do godziny. TAKTOFINANSE stale poprawia jakość obsługi i swoją ofertę produktową, robi też duży ukłon w stronę klienta, nie biorąc pod uwagę złej historii kredytowej. Dzięki temu wiele osób może obronną ręką wyjść z finansowych opresji. Firma akceptuje także pracę w oparciu o tzw. „umowy śmieciowe”, w grę wchodzą więc umowy zlecenie i umowy o dzieło. A co trzeba zrobić by tak atrakcyjną pożyczkę otrzymać?

  Po pierwsze, należy wypełnić odpowiedni kwestionariusz dostępny na stronie internetowej lub zadzwonić pod podany tam numer telefonu komórkowego. W tym pierwszym przypadku konsultant TAKTOFINANSE błyskawicznie oddzwoni ze wstępnie podjętą decyzją pożyczkową. Szczegółowe badanie zdolności kredytowej odbywa się później. Wszystkie późniejsze formalności załatwiane są telefonicznie lub umowa dostarczana jest przez kuriera, który później odbiera też pozostałe niezbędne dokumenty. Warto wiedzieć, że gotówka może zostać przelana na konto bankowe, ale nie musi. Pożyczkobiorca ma także możliwość pofatygowania się po pieniądze na pocztę. To szczególnie jest istotne dla osób starszych, które wybierają często ten bardziej tradycyjny sposób.


  Weź pożyczkę
 • LENDON.PL

  ul. Puławska 111B

  02-707 Warszawa

  0.0/5

  Opinie: 0

  Pierwsza pożyczka za darmo Wiek: 23 - 65 Nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach

  LENDON to instytucja parabankowa, która udziela szybkich kredytów konsumenckich na okres do 30 dni. Kwota pożyczki waha się od 100 do 3.000 złotych, w zależności od kredytowego doświadczenia i własnych potrzeb.

  Pożyczkę uzyskać można w przejrzysty, zrozumiały sposób – wszystkie informacje, które są konieczne do podpisania umowy, znajdziemy na stronie internetowej, a w razie jakichkolwiek niejasności, zawsze można poprosić o pomoc konsultanta, dzwoniąc pod podany numer telefonu. Specjaliści rozwieją wszelkie wątpliwości i bez problemów przeprowadzą przez cały proces. Pożyczka oferowana przez LENDON jest też bezpieczna i wygodna – nie trzeba szukać biura w swojej okolicy, bo wszystkie formalności można załatwić przez Internet. Wniosek można więc złożyć z dowolnego miejsca na świecie. Jedyne, co musimy zrobić, to przygotować swój dowód osobisty, numer rachunku bankowego (koniecznie również osobistego!) oraz aktualny numer telefonu, a potem wypełnić przygotowany formularz. Weryfikacja wniosku trwa kilka sekund, a następnie pieniądze są przelewane na podany numer konta. Sama obsługa i zarządzanie zadłużeniem w LENDON również jest komfortowe – przypomnienie o spłacie dostaniemy w postaci wiadomości SMS oraz e-maila. To gwarantuje nam, że nie przeoczymy tego terminu i uchronimy się od naliczenia kosztownych odsetek. Stali klienci mogą liczyć na korzystny program lojalnościowy, dzięki któremu możliwe jest zredukowanie opłat za udzielenie kredytu. Wszelkie konsultacje finansowe są natomiast darmowe i zawsze można zwrócić się o pomoc do ekspertów LENDON.


  Weź pożyczkę
 • PROVIDENT.PL

  ul. Polna 11

  00-633 Warszawa

  0.0/5

  Opinie: 0

  Wiek: 18 - ? Nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach

  PROVIDENT to chyba najbardziej znana instytucja parabankowa działająca w Polsce. Jest przedsiębiorstwem międzynarodowym, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie udzielania szybkich kredytów. PROVIDENT Polska funkcjonuje na naszym rodzimym rynku już od ponad 15 lat i wiedzie w tym sektorze prym. W sieci PROVIDENT prężnie działa obsługa klienta – rzesza konsultantów pracuje 7 dni w tygodniu w godzinach od 7:00 do 21:00 i czeka na maile i telefony od potencjalnych klientów. Specjaliści czekają na zainteresowanych także w punktach stacjonarnych – gotowi odpowiedzieć na każde pytanie i przeprowadzić szczegółowe symulacje pożyczkowe. Firma PROVIDENT Polska obsłużyła już niemalże 4.000.000 klientów, a wśród ankietowanych poziom zadowolenia z jakości obsługi zbliża się do 100%. To wynik, który robi wrażenie.

  Firma należy do grupy finansowej International Personal Finance – która jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Londynie. To świadczy o tym, że PROVIDENT jest instytucja poważną, odpowiedzialną, a co najważniejsze – stabilną. Oferuje nie tylko pożyczki dla osób prywatnych, ale także dla firm. A opcji finansowych jest bardzo wiele – możliwe jest spłacanie kredytu w systemie rat miesięcznych i tygodniowych, a otrzymać można nawet do 10.000 złotych. PROVIDENT ma w swojej ofercie także pożyczkę konsolidacyjną, która łączy w sobie kilka pożyczek jednocześnie u innych pożyczkodawców, bez konieczności spłacania każdej z osobna. Tutaj limit kwoty wynosi 8.000 złotych, a czas spłaty – 60 tygodni. Wszystko załatwia za nas wykwalifikowany Doradca Klienta – bez wychodzenia z domu i stosu dokumentów.


  Weź pożyczkę
 • PROFICREDIT.PL

  ul. Browarna 2

  43-300 Bielsko Biała

  5.0/5

  Opinie: 1

  Wiek: 18 - ? Wymagane zaświadczenia o dochodach

  PROFICREDIT jest jedną z najpotężniejszych instytucji parabankowych w Polsce i należy do działającej w wielu krajach grupy finansowej ProfiREAL Group. Państwa, w których firma ta udziela pożyczek to kraje wschodnio- i środkowoeuropejskie, czyli Słowacja, Bułgaria, Republika Czeska oraz Polska. PROFICREDIT stawia na wychodzenie naprzeciw potrzebom konsumentów i indywidualne do nich podejście. Oprócz serwisu internetowego, posiada także 60 placówek działających na terenie całego naszego kraju. Aktualnie parabank ten zatrudnia 1.500 osób – ekspertów ds. finansów – gotowych służyć radą i fachową pomocą w wyborze odpowiedniej dla nas opcji kredytowej.

  Spółka powstała w roku 2004 pod nazwą PROFIREAL Poland i wtedy też zaczęła udzielać pierwszych minipożyczek gotówkowych, zdobywając sympatię i zainteresowanie pierwszych klientów potrzebujących szybkiego dostępu do gotówki. Reorganizacja pracy spółki i jej organizacji nastąpiła natomiast 4 lata później – w roku 2008. Wtedy to doszło do zmiany  nazwy na obecną – PROFICREDIT Poland. W 2010 roku przedsiębiorstwo wprowadziło nowe produkty finansowe do oferty, by zdobyć kolejnych klientów i wygospodarować dla siebie część finansowego rynku. W ciągu samego 2010 roku spółka udzieliła aż 14.000 kredytów konsumenckich opiewających na łączną sumę nominalną 105.600.000 złotych. To wynik niezwykle imponujący. Rok później liczba ta osiągnęła natomiast wartość prawie 172.000.000 złotych.


  Weź pożyczkę
 • ZAIMO.PL

  ul. Chmielna 19

  00-021 Warszawa

  0.0/5

  Opinie: 0

  Wiek: 18 - ? Wymagane zaświadczenia o dochodach

  ZAIMO to jeden z projektów korporacji finansowej Kreditech. W swojej ofercie produktowej posiada błyskawiczne pożyczki, które spłacać można na raty. Samo uzupełnienie wymaganego formularza to kwestia kilka minut, natomiast rozpatrzenie wniosku dzięki automatyzacji tak naprawdę zajmuje sekundy. A jeżeli zapada pozytywna decyzja – jesteśmy o niej informowani mailowo i poprzez SMS, a pieniądze lądują na naszym koncie do 10 minut. ZAIMO dba przede wszystkim o to, by zasady udzielania mikrokredytów były dla wszystkich czytelne i nie stosuje w umowie drobnych druczków zawierających ukryte opłaty.

  Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest wprowadzenie przez ZAIMO automatycznego systemu, który dostosowuje wysokość pożyczki, termin jej spłaty, wielkość opłat i rat do zdolności kredytowej konkretnego klienta. W ten sposób zabezpiecza nie tylko siebie – ale i samego zainteresowanego, który dzięki takiej polityce otrzymuje ofertę pożyczki na miarę swych potrzeb i możliwości finansowych. Tym samym spłata poszczególnych rat obarczona jest minimalnym ryzykiem, a całość spokojnie może zostać uregulowana w wyznaczonym terminie. ZAIMO udziela pożyczek nie od 100, jak to zwykle bywa, a od 500 złotych – aż do 6.000 złotych. Każda kwota może zostać rozłożona na aż 12 wygodnych i łatwych do spłacenia rat. Aplikacje rozpatrywane są codziennie przez całą dobę – nawet w weekendy i święta. Jest to możliwe za sprawą 100-procentowej automatyzacji całego procesu.


  Weź pożyczkę
 • KREDITO24.PL

  ul. Chmielna 19

  00-021 Warszawa

  0.0/5

  Opinie: 0

  Pierwsza pożyczka za darmo Wiek: 18 - ? Nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach

  KREDITO24 to przedsiębiorstwo polskie, jednak pochodzące z Niemiec. Specjalizuje się w pożyczaniu swoim klientom niewielkich kwot na stosunkowo krótki okres. Firma zapewnia, że w przypadku podjęcia pozytywnej decyzji o udzieleniu kredytu, pieniądze wypłaci nawet w 10 minut. To duże udogodnienie dla tych, którzy potrzebują szybkiej pomocy finansowej, ponieważ znaleźli w nagłej potrzebie i nie przewidzieli dodatkowych wydatków.

  KREDITO24 oferuje minipożyczki do 3.000 złotych – a to sumy, których zwykle nie pożyczają banki. Czas spłaty wynosi nawet 30 dni. Co ciekawe, można pożyczyć dokładnie tyle pieniędzy, ile w danej chwili potrzebujemy i oddajemy je natychmiast po otrzymaniu wypłaty w następnym miesiącu. Nie trzeba martwić się dużymi długami i sporymi miesięcznymi ratami, w które z pewnością wplątalibyśmy się, zaciągając większy kredyt w tradycyjnym banku. Firmie KREDITO24 można zaufać w 100%. Umowy konstruowane są przejrzyście, bez punktów pisanych drobnym maczkiem na końcu dokumentu. Opłaty dla wszystkich są takie same – nie ma żadnych ukrytych kosztów. KREDITO24 podejmuje decyzje o udzieleniu pożyczki w pełni automatycznie, a więc nie ma obawy o wyciek wrażliwych danych, które są chronione, ponieważ udział specjalistów czy konsultantów jest tutaj minimalny. Wniosek wypełnia się w ok. 60 sekund, a pieniądze wypłacane są na wskazane konto przez 24 godziny na dobę. KREDITO24 jest więc firmą działającą szybko i stosującą innowacyjne rozwiązania. Nie trzeba wysyłać dokumentów pocztą, ani też godzinami rozmawiać przez telefon, ponieważ całość formalności załatwia się online.


  Weź pożyczkę

Ostatnio dodane opinie

Opinia oSUPERCREDIT.PL

Piotr

13 grudnia 2015

Ocenił(a):

3/5
Poleca

Tanio nie jest ale szybko i solidnie i wiadomo- nikt nikomu pożyczki brać nie kasę. Nie oszukują. Wiec jak się ktoś decyduje to nie ma co później psioczyć!

Opinia oKASATAK.PL

Katarzyna

13 grudnia 2015

Ocenił(a):

5/5
Poleca

Przyznana błyskawicznie w ciągu 5 minut tylko na pieniążki czekałam 1 dzień ale to dlatego że konto mam w innym banku niż oferują, ale i tak jestem bardzo zadowolona .

Opinia oFERRATUM.PL

Jarek

13 grudnia 2015

Ocenił(a):

5/5
Poleca

Polecam, każdy biorąc pożyczkę wie na co się decyduje, trzeba będzie oddać, ale to chyba normalne… ja tak jestem zadowolony, kasę szybko przelali mi na konto, wiedziałem jak będzie wyglądać spłata, przejrzyste warunki,więc ok. Ja brałem pierwszy raz u nich i było za 0 zł! na pewno bym u nich znów wziął pożyczkę, bo zdobyli moje zaufanie.

Opinia oOFIN.PL

Emilia

13 grudnia 2015

Ocenił(a):

4/5
Poleca

Niezła oferta. Nie oszukują, wszytsko jak w obietnicach i umowie. szybko.

Opinia oNETCREDIT.PL

Sławek

13 grudnia 2015

Ocenił(a):

5/5
Poleca

Net Credit nawet Vivus powalił teraz na łopatki. 2000zł za free przy pierwszej pożyczce to mistrzostwo. Od pół roku na okrągło są jakieś konkursy i promocje. Cennik kolejnych pożyczek też jest dobry. obsługa przemiła. Działają bardzo sprawnie i uczciwie. Nie bawią się w jakieś naliczanie kosztów z kosmosu z racji pełni księżyca czy innych kosztów administracyjnych z okazji czegoś tam. Mają program lojalnościowy więc powroty do nich są nagradzane zniżkami na pożyczki. Dla mnie to bezkonkurencyjnie numer 1 w Polsce.

ZASADY ODPOWIEDZIALNEGO POŻYCZANIA

Zdecydowanie się na pożyczkę łączy się z wzięciem na siebie zobowiązania polegającego na terminowej spłacie pożyczonej kwoty plus odsetki. Z tego też powodu przed skorzystaniem z jakiejkolwiek oferty należy wziąć pod uwagę kilka zasad, by nie stracić kontroli nad zaciągniętymi zobowiązaniami, a więc – mówiąc inaczej – nie wpaść w tzw. spiralę długów.

1. PAMIĘTAJ, ŻE POŻYCZKA TO NIE WYPŁATA

Chwilówki nie powinny być traktowane jako regularne wsparcie naszego budżetu. Należy pamiętać, że są to pieniądze pożyczone, które w niedługim czasie należy spłacić wraz z dodatkowymi, przewidzianymi w umowie kosztami (prowizja, oprocentowanie itp.).

2. INFORMUJ RODZINĘ O PLANOWANYCH NOWYCH ZOBOWIĄZANIACH

Pożyczanie pieniędzy ma wpływ na całą rodzinę pożyczkobiorcy, dlatego należy poinformować jej członków, jaką kwotę się pożycza oraz w jakim celu. Ważne jest również oznajmienie, w jaki sposób i kiedy zamierza się spłacić całą kwotę pożyczonych pieniędzy.

3. POŻYCZAJ WYŁĄCZNIE KWOTY, KTÓRE JESTEŚ W STANIE SPŁACIĆ

Korzystając z chwilówek, przemyśl, jaką maksymalną kwotę jesteś w stanie pożyczyć, by później nie mieć większych problemów z uregulowaniem należności. Nie zapominaj, że na kwotę nie składa się tylko ilość pożyczonych pieniędzy, ale również odsetki i inne dodatkowe opłaty, jeśli umowa takie przewiduje.

4. DOKŁADNIE PRZECZYTAJ WSZYSTKIE DOKUMENTY

Nigdy nie podpisuj umowy przed jej dokładnym przeczytaniem, a jeśli w którymś punkcie nie jesteś pewny co oznaczają użyte tam zwroty, poproś o dokładne wyjaśnienie znaczenia danego paragrafu.

5. MNIEJ ŚWIADOMOŚĆ KONSEKWENCJI WYNIKAJĄCYCH ZE WSZELKICH OPÓŹNIEŃ

Pamiętaj, że opóźnienia w spłacie praktycznie zawsze wiążą się z dodatkowymi kosztami, a czasem także z konsekwencjami natury formalnoprawnej. Koszty te mogą wiązać się z opłatami za wysyłanie monitów i wezwań do zapłaty, windykacją czy też odsetkami za zwłokę. Jedną ze ważniejszych konsekwencji jest również zgłoszenie opóźnień do rejestru dłużników, co może w przyszłości bardzo utrudnić uzyskanie kolejnej pożyczki.

6. JEŚLI TRZEBA, KORZYSTAJ Z MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA SPŁATY

Jako pożyczkobiorca masz możliwość przedłużenia okresu spłaty. Mimo, iż wiąże się to często z dodatkowymi opłatami, są one zazwyczaj dużo mniej uciążliwe niż konsekwencje wynikające z opóźnień, których nie zgłosiliśmy przed upływem określonego terminu. By skorzystać z możliwości przedłużenia, należy w danej placówce złożyć odpowiedni dokument. Ważne by był on złożony przed datą spłaty danej kwoty.

7. KONSEKWENCJE BRAKU PŁATNOŚCI

Znacznie większe konsekwencje czekają osoby, które w ogóle nie wywiązują się ze spłaty pożyczonych pieniędzy. Jeśli pożyczkobiorca nie spłacił zaciągniętego zobowiązania, pożyczkodawca ma prawo podjąć działania, które mają na celu odzyskanie długu wraz z dodatkowymi kosztami. W takim przypadku, z dużym prawdopodobieństwem, pożyczka zostaje przekazana do windykacji.

8. SPRAWDŹ ZGODNOŚĆ Z KRAJOWYMI PRZEPISAMI DOTYCZĄCYMI POŻYCZEK

Chwilówki i inne rodzaje szybkich pożyczek udzielane są na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. 93, z późn. zm.), jednak niektóre firmy stosują się także do przepisów Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 nr 126 poz. 715). W tym przypadku klientowi zostaje przedstawiony formularz informacyjny właściwy dla kredytów konsumenckich. Przed skorzystaniem z chwilówki warto zapytać firmę, z których przepisów korzysta przy udzielaniu pożyczek.